Laseroterapia

Laseroterapia to szeroki wachlarz różnego rodzaju zabiegów, w których wykorzystuje się zaawansowane technologicznie urządzenia laserowe. Celem zabiegów laserowych może być poprawa wyglądu skóry i modelowanie sylwetki, usuwanie zmian pojawiąjących się na starzejącej się skórze oraz różnego rodzaju zmian barwnikowych, a także likwidowanie widoczności blizn i rozstępów oraz leczenie wybranych schorzeń dermatologiczny.

Umów wizytę

Zabiegi laseroterapii

Laserowe usuwanie piegów

Usunięcie piegów jest możliwe dzięki nowoczesnej i zaawansowanej technologii laserowego usuwania piegów.

Leczenie trądziku

Trądzik jest uciążliwą chorobą skóry, która manifestuje się nieestetycznymi zaskórnikami - przede wszystkim na skórze twarzy.

Pękające naczynka leczenie - usuwanie pajączków / teleangiektazje leczenie

Najlepszym sposobem na uporanie się z teleangiektazjami jest ich laserowe usunięcie.

Rumień leczenie

Rumień to jednolicie zaczerwienione miejsca na skórze twarzy, które mogą odbierać pewność siebie w ważnych dla Ciebie chwilach.

Usuwanie cellulitu

Cellulit, zwany potocznie skórka pomarańczową, to stan, w którym skóra ud wykazuje obecność  nieregularności w postaci zgrubień, zagłębień i guzków.

Usuwanie przebarwień

Interwencja laserowa pozwala pozbyć się wszelkich przebarwień skórnych i nieestetycznego wyglądu a także zlikwidować piegi i wyrównać koloryt skóry.

Usuwanie zaczerwienień na twarzy

Zredukuj ilość widocznych zaczerwień na twarzy i odzyskaj kontrole nad wyglądem Twojej skóry.

Usuwanie zaskórników

W walce z zaskórnikami najlepsze rezultaty przynoszą zabiegi kosmetyczne w profesjonalnym salonie kosmetyki estetycznej.

Zabiegi laserem – bezinwazyjne, bezpieczne i skuteczne

Urządzenia laserowe od lat znajdują zastosowanie m.in. w medycynie i kosmetologii. Zastosowania laserów różnego typu, z różnym natężeniem i mocą, z pojedynczą wiązką światła lub wieloma, krzyżującymi się ze sobą wiązkami – daje niemal nieograniczone możliwości bezpiecznego oddziaływana m.in. na skórę i tkankę tłuszczową.

W zależności od celu zabiegu – światło lasera może: powodować kontrolowane uszkodzenia w głębi skóry, pobudzając ją do intensywnej regeneracji, poprawiać jędrność i koloryt skóry (w tym usuwać przebarwienia, znamiona, rumień, leczyć trądzik i redukować widoczność zmian potrądzikowych), a także trwale usuwać zbędne owłosienie.

Laseroterapia w gabinetach White Łąka

Wyposażyliśmy nasze gabinety w najnowocześniejsze urządzenia do laseroterapii, dzięki czemu możemy zaoferować Ci zabiegu laserem na twarz oraz każdą partię ciała. Wszystkie zabiegi laserem są bezinwazyjne i całkowicie bezpieczne. Rodzaj i intensywność zabiegów oraz parametry urządzeń zawsze dobieramy indywidualnie – do Twojego problemu oraz rodzaju i kolorytu skóry.

Nasz zespół to profesjonaliści, dysponujący ogromną, stale aktualizowaną wiedzą i niezbędnym doświadczeniem – w White Łąka jesteś w bezpiecznych rękach!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na wizytę!