Przyczyny powstawania cellulitu

Defekt ten jest skutkiem nieprawidłowości w zakresie mikrokrążenia krwi i limfy w obrębie skóry i tkanki podskórnej, które może pojawić się jako efekt zaburzeń gospodarki hormonalnej. Cellulit może stanowić także skłonność genetyczną albo być skutkiem niewłaściwej diety czy małej aktywności fizycznej. Domowe sposoby walki z cellulitem nigdy nie są skuteczne w stu procentach. Bardzo dobre rezultaty w usuwaniu cellulitu dają za to zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi medycyny estetycznej.

Trwałe usuwanie cellulitu laserem

Najtrwalsze efekty przynosi wieloetapowe działanie różnymi technologiami na cellulit.

Zabieg CAVI LIPO DEX usuwania cellulitu nazywany lipolizą ultradźwiękową (liposukcja ultradźwiękowa) to precyzyjne oddziaływanie na tkankę tłuszczową, powodujące jej rozkład. Aparatura uszkadza komóreki tłuszczowe skutecznie i precyzyjnie. W przypadku tej metody liposukcji wystarczy już jeden zabieg, a najlepsze efekty uzyskujemy w serii zabiegowej.

Zabiegi usuwania cellulitu przeprowadzany jest bez znieczulenia. Pacjent nie odczuwa bólu w trakcie jego trwania.

Kategorie
Laserowe usuwanie piegów

Usunięcie piegów jest możliwe dzięki nowoczesnej i zaawansowanej technologii laserowego usuwania piegów.

Kategorie
Leczenie trądziku

Trądzik jest uciążliwą chorobą skóry, która manifestuje się nieestetycznymi zaskórnikami - przede wszystkim na skórze twarzy.

Kategorie
Pękające naczynka leczenie - usuwanie pajączków / teleangiektazje leczenie

Najlepszym sposobem na uporanie się z teleangiektazjami jest ich laserowe usunięcie.

Kategorie
Rumień leczenie

Rumień to jednolicie zaczerwienione miejsca na skórze twarzy, które mogą odbierać pewność siebie w ważnych dla Ciebie chwilach.

Kategorie
Usuwanie przebarwień

Interwencja laserowa pozwala pozbyć się wszelkich przebarwień skórnych i nieestetycznego wyglądu a także zlikwidować piegi i wyrównać koloryt skóry.

Kategorie
Usuwanie zaczerwienień na twarzy

Zredukuj ilość widocznych zaczerwień na twarzy i odzyskaj kontrole nad wyglądem Twojej skóry.

Kategorie
Usuwanie zaskórników

W walce z zaskórnikami najlepsze rezultaty przynoszą zabiegi kosmetyczne w profesjonalnym salonie kosmetyki estetycznej.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na wizytę