Usuwanie piegów laserem

Piegi mogą zdobić Twoją twarz sezonowo, wyłącznie podczas letnich, pełnych słońca miesięcy lub stanowić nieodzowny, uwarunkowany genetycznie element Twojego wyglądu. Jeśli z jakichkolwiek powodów chcesz pozbyć się stałych piegów – możesz to zrobić! Nowoczesna technologia laserowa umożliwia skuteczne usuwanie piegów oraz innych przebarwień ze skóry twarzy, szyi i dekoltu. Laserowe usuwanie piegów to zabieg bezinwazyjny i całkowicie bezpieczny.

Skuteczne usuwanie piegów laserem

Usuwanie piegów laserem SHR EPIL MOTION polega na skierowaniu wiązki światła na przebarwienie. Światło lasera zostaje pochłonięte przez melaninę (barwnik skóry), której cząstki po podgrzaniu trwale się rozpadają. Skóra odzyskuje jednolity kolor, a piegi zostają bezpowrotnie usunięte. Laserowe usuwanie piegów przeprowadza się z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie urządzeń laserowych, których parametry są każdorazowo dopasowywane do rodzaju i kolorytu skóry oraz rozległości intensywności zmian barwnikowych, które mają zostać usunięte.

Usuń piegi bezpiecznie – w White Łąka

Laserowe usuwanie piegów może być zabiegiem bezbolesnym, szybkim i maksymalnie efektywnym. W naszych gabinetach pracują doświadczeni specjaliści, którzy do swojej wyłącznej dyspozycji mają najwyższej klasy urządzenia laserowe. Chcesz pożegnać swoje piegi raz na zawsze? U nas zrobisz to w ramach bezinwazyjnego zabiegu lub serii zabiegów. Gwarantujemy kompleksową opieką i przygotowanie do zabiegu oraz indywidualne podejście do każdego problemu.

Kategorie
Leczenie trądziku

Trądzik jest uciążliwą chorobą skóry, która manifestuje się nieestetycznymi zaskórnikami - przede wszystkim na skórze twarzy.

Kategorie
Pękające naczynka leczenie - usuwanie pajączków / teleangiektazje leczenie

Najlepszym sposobem na uporanie się z teleangiektazjami jest ich laserowe usunięcie.

Kategorie
Rumień leczenie

Rumień to jednolicie zaczerwienione miejsca na skórze twarzy, które mogą odbierać pewność siebie w ważnych dla Ciebie chwilach.

Kategorie
Usuwanie cellulitu

Cellulit, zwany potocznie skórka pomarańczową, to stan, w którym skóra ud wykazuje obecność  nieregularności w postaci zgrubień, zagłębień i guzków.

Kategorie
Usuwanie przebarwień

Interwencja laserowa pozwala pozbyć się wszelkich przebarwień skórnych i nieestetycznego wyglądu a także zlikwidować piegi i wyrównać koloryt skóry.

Kategorie
Usuwanie zaczerwienień na twarzy

Zredukuj ilość widocznych zaczerwień na twarzy i odzyskaj kontrole nad wyglądem Twojej skóry.

Kategorie
Usuwanie zaskórników

W walce z zaskórnikami najlepsze rezultaty przynoszą zabiegi kosmetyczne w profesjonalnym salonie kosmetyki estetycznej.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na wizytę