Usuwanie pajączków / teleangiektazje leczenie

Kiedy naczynia włosowate na twarzy umiejscowione są o wiele płyciej pod skórą, niż w przypadku tzw. cery normalnej a dodatkowo skóra jest bardzo cienka i delikatna, mówimy o istnieniu cery naczynkowej. Cera taka jest bardzo wrażliwa na warunki atmosferyczne (wiatr, mróz, słońce, wilgotność), ostro doprawione pokarmy, owoce cytrusowe, alkohol, gorące napoje (kawę i herbatę) a także stres oraz niektóre kosmetyki. Problemy z cerą naczynkową mogą wzmagać też leki hormonalne. Najlepszym sposobem na uporanie się z teleangiektazjami jest ich laserowe usunięcie.

Nasze pozostałe zabiegi

Usuwanie pajączków na twarzy

Pod cienką skóra Twojej twarzy widoczna jest siec drobnych, pękających naczyń krwionośnych? Laserowe usuwanie pajączków na twarzy pozwala skutecznie i bezpiecznie pozbyć się tego problemu!

Zabieg laserowej epilacji dekoltu

Naczyniak rubinowy leczenie

Najskuteczniejszym sposobem pozbycia się naczyniaków skórnych jest ich usuwanie laserowe. W celu usunięcia naczyniaków rubinowych stosuje się kilka zabiegów, które zapewniają trwały efekt.

Zamykanie naczynek pod oczami

Naczynka widoczne pod oczami sprawiają, że Twoja twarz wygląda na zmęczoną? Skuteczne i bezpieczne zamykanie naczynek pod oczami doda blasku Twojemu spojrzeniu!

Laserowe usuwanie pajączków

Usuwanie pajączków laserem polega na podgrzaniu krwi w rozszerzonym naczynku do takiej temperatury, która spowoduje obkurczenie się jego ścianek i zamknięcie. Energia emitowana przez promieniowanie laserowe jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi (hemoglobinę). Krew zostaje w ten sposób podgrzana i niszczy od środka ścianki naczynia włosowatego. Skoagulowane naczynko zostaje po jakimś czasie usunięte z organizmu.

Zabieg jest szybki i daje trwałe efekty (naczynko włosowate zamknięte zostaje na stałe). Nie wymaga znieczulenia, a efekty widoczne są natychmiast.

Umów się na wizytę

Zobacz też!

Kategorie
Laserowe usuwanie piegów

Usunięcie piegów jest możliwe dzięki nowoczesnej i zaawansowanej technologii laserowego usuwania piegów.

Kategorie
Leczenie trądziku

Trądzik jest uciążliwą chorobą skóry, która manifestuje się nieestetycznymi zaskórnikami - przede wszystkim na skórze twarzy.

Kategorie
Rumień leczenie

Rumień to jednolicie zaczerwienione miejsca na skórze twarzy, które mogą odbierać pewność siebie w ważnych dla Ciebie chwilach.

Kategorie
Usuwanie cellulitu

Cellulit, zwany potocznie skórka pomarańczową, to stan, w którym skóra ud wykazuje obecność  nieregularności w postaci zgrubień, zagłębień i guzków.

Kategorie
Usuwanie przebarwień

Interwencja laserowa pozwala pozbyć się wszelkich przebarwień skórnych i nieestetycznego wyglądu a także zlikwidować piegi i wyrównać koloryt skóry.

Kategorie
Usuwanie zaczerwienień na twarzy

Zredukuj ilość widocznych zaczerwień na twarzy i odzyskaj kontrole nad wyglądem Twojej skóry.

Kategorie
Usuwanie zaskórników

W walce z zaskórnikami najlepsze rezultaty przynoszą zabiegi kosmetyczne w profesjonalnym salonie kosmetyki estetycznej.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Skorzystaj z konsultacji już dziś!