Laserowe usuwanie przebarwień

Przebarwienia skóry pojawiają się jako naturalny efekt jej starzenia się, nadmiernej ekspozycji na słońce – zwłaszcza w przypadku jednoczesnego zażywania leków i ziół fotouczulających oraz zaburzeń hormonalnych i zaburzeń pracy wątroby. Interwencja laserowa pozwala pozbyć się wszelkich przebarwień skórnych i nieestetycznego wyglądu a także zlikwidować piegi i wyrównać koloryt skóry.

Zabieg laserowej epilacji rąk

Usuwanie przebarwień posłonecznych

Laserowy proces niszczenia zmian barwnikowych przebiega w znacznie łagodniejszy oraz bezpieczniejszy sposób niż peelingi chemiczne.

Wybielanie skóry pod pachami

Gładka i jasna skóra pod pachami? To możliwe! Wybielanie pach można przeprowadzić za pomocą kilku sprawdzonych metod, dopierając sposób na przebarwienia pod pachami do typu skóry i Twoich potrzeb.

zabieg epilacji laserowej rąk

Plamy starcze leczenie

Na Twojej dojrzałej skórze pojawiają się przebarwienia? To tzw. plamy starcze, których widoczność możesz skutecznie redukować! Laserowe usuwanie plam starczych jest skuteczne i bezpieczne dla skóry.

Na czym polega usuwanie przebarwień u kosmetologa

Fotoodmładzanie skóry, czyli biostymulacja tkanek przy pomocy światła emitowanego przez laser, doprowadza do przebudowy i skracania włókien kolagenowych i elastynowych, a także do pobudzania wytwarzania nowych włókien. W ciągu kilku godzin po zabiegu laserowego usuwania przebarwień ciemnieją one, a dzień po zabiegu zaczyna się stopniowe złuszczanie naskórka, które trwa ok. dwa tygodnie. Jeden zabieg zwykle nie wystarczy do całkowitego usunięcia przebarwień. Jeśli są bardzo głębokie, potrzeba 2-4 zabiegów wykonywanych co 3-4 tygodnie.

Bezpośrednio po zabiegu możliwe jest odczucie ciepła i lekkiego pieczenia, które ustępuje po kilku godzinach. Skóra w miejscu leczenia jest zaczerwieniona i obrzęknięta (uczucie mija po 3 dniach). Złuszczanie i gojenie się trwa kilka dni.

Przeciwwskazania do laserowego usuwanie przebarwień

Wśród przeciwwskazań do laserowego usuwania przebarwień wymienia się:

  • świeżą opaleniznę
  • zażywanie leków fotouczulających
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • choroby serca w tym nadciśnienie tętnicze
  • choroby endokrynologiczne
  • choroby nowotworowe
  • choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry

Kategorie
Laserowe usuwanie piegów

Usunięcie piegów jest możliwe dzięki nowoczesnej i zaawansowanej technologii laserowego usuwania piegów.

Kategorie
Leczenie trądziku

Trądzik jest uciążliwą chorobą skóry, która manifestuje się nieestetycznymi zaskórnikami - przede wszystkim na skórze twarzy.

Kategorie
Pękające naczynka leczenie - usuwanie pajączków / teleangiektazje leczenie

Najlepszym sposobem na uporanie się z teleangiektazjami jest ich laserowe usunięcie.

Kategorie
Rumień leczenie

Rumień to jednolicie zaczerwienione miejsca na skórze twarzy, które mogą odbierać pewność siebie w ważnych dla Ciebie chwilach.

Kategorie
Usuwanie cellulitu

Cellulit, zwany potocznie skórka pomarańczową, to stan, w którym skóra ud wykazuje obecność  nieregularności w postaci zgrubień, zagłębień i guzków.

Kategorie
Usuwanie zaczerwienień na twarzy

Zredukuj ilość widocznych zaczerwień na twarzy i odzyskaj kontrole nad wyglądem Twojej skóry.

Kategorie
Usuwanie zaskórników

W walce z zaskórnikami najlepsze rezultaty przynoszą zabiegi kosmetyczne w profesjonalnym salonie kosmetyki estetycznej.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę

Umów się na wizytę