Laserowe usuwanie przebarwień

Przebarwienia skóry pojawiają się jako naturalny efekt jej starzenia się, nadmiernej ekspozycji na słońce – zwłaszcza w przypadku jednoczesnego zażywania leków i ziół fotouczulających oraz zaburzeń hormonalnych i zaburzeń pracy wątroby. Interwencja laserowa pozwala pozbyć się wszelkich przebarwień skórnych i nieestetycznego wyglądu a także zlikwidować piegi i wyrównać koloryt skóry.

Na czym polega usuwanie przebarwień u kosmetologa

Fotoodmładzanie skóry, czyli biostymulacja tkanek przy pomocy światła emitowanego przez laser, doprowadza do przebudowy i skracania włókien kolagenowych i elastynowych, a także do pobudzania wytwarzania nowych włókien. W ciągu kilku godzin po zabiegu laserowego usuwania przebarwień ciemnieją one, a dzień po zabiegu zaczyna się stopniowe złuszczanie naskórka, które trwa ok. dwa tygodnie. Jeden zabieg zwykle nie wystarczy do całkowitego usunięcia przebarwień. Jeśli są bardzo głębokie, potrzeba 2-4 zabiegów wykonywanych co 3-4 tygodnie.

Bezpośrednio po zabiegu możliwe jest odczucie ciepła i lekkiego pieczenia, które ustępuje po kilku godzinach. Skóra w miejscu leczenia jest zaczerwieniona i obrzęknięta (uczucie mija po 3 dniach). Złuszczanie i gojenie się trwa kilka dni.

Przeciwwskazania do laserowego usuwanie przebarwień

Wśród przeciwwskazań do laserowego usuwania przebarwień wymienia się:

  • świeżą opaleniznę
  • zażywanie leków fotouczulających
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • choroby serca w tym nadciśnienie tętnicze
  • choroby endokrynologiczne
  • choroby nowotworowe
  • choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry

Kategorie
Laserowe usuwanie piegów

Usunięcie piegów jest możliwe dzięki nowoczesnej i zaawansowanej technologii laserowego usuwania piegów.

Kategorie
Leczenie trądziku

Trądzik jest uciążliwą chorobą skóry, która manifestuje się nieestetycznymi zaskórnikami - przede wszystkim na skórze twarzy.

Kategorie
Rumień leczenie

Rumień to jednolicie zaczerwienione miejsca na skórze twarzy, które mogą odbierać pewność siebie w ważnych dla Ciebie chwilach.

Kategorie
Usuwanie cellulitu

Cellulit, zwany potocznie skórka pomarańczową, to stan, w którym skóra ud wykazuje obecność  nieregularności w postaci zgrubień, zagłębień i guzków.

Kategorie
Usuwanie zaczerwienień na twarzy

Zredukuj ilość widocznych zaczerwień na twarzy i odzyskaj kontrole nad wyglądem Twojej skóry.

Kategorie
Usuwanie zaskórników

W walce z zaskórnikami najlepsze rezultaty przynoszą zabiegi kosmetyczne w profesjonalnym salonie kosmetyki estetycznej.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę