Leczenie rumienia laserem

Zaczerwienienia pojawiają się najczęściej w wyniku odczuwania gwałtownych emocji, ale również po wypiciu nawet niewielkie ilości alkoholu lub zjedzeniu ostrej potrawy. Rumień najczęściej atakuje policzki, ale może również pojawiać się na szyki i dekolcie. Twoja mocno unaczyniona skóra robi się czerwona w ciągu kilku sekund od wystąpienia bodźca? Na szczęście rumień można już skutecznie leczyć!

Leczenie rumienia u dorosłych – w grę wchodzi laser!

Innowacyjne, zaawansowane technologicznie urządzenia laserowe SHR EPIL MOTION pozwalają na skuteczne leczenie rumienia – szybko, bezinwazyjnie i całkowicie bezpiecznie. Rumień u dorosłych leczony jest z użyciem światła, w czasie jednego zabiegu, lub przy zaawansowanych problemach w serii zabiegów (od 3 do 5) wykonywanych w odpowiednich odstępach czasowych (zazwyczaj co 3-4 tygodnie).

Podczas kolejnych zabiegów następuje stopniowa redukcja problemu poprzez zamykanie ponadprogramowych drobnych naczyń krwionośnych znajdujących się tuż pod powierzchnią skóry. Zaczerwienia zostają zlikwidowane lub wyraźnie zminimalizowana jest ich widoczność. – raz na zawsze.

asd

Wylecz rumień w White Łąka

W naszych gabinetach czeka na Ciebie wysoko wykwalifikowany personel, posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz mający do swojej wyłącznej dyspozycji zaawansowany park profesjonalnych urządzeń laserowych SHR EPIL MOTION.

Zabiegi leczenia rumienia u dorosłych są przeprowadzane w oparciu o pogłębiony wywiad, szczegółową analizę rodzaju skóry i jej kolorytu oraz układu i gęstości sieci naczyń krwionośnych. Działamy zawsze z zachowaniem najwyższych standardów, dbając o Twój komfort na każdym etapie naszego spotkania.

Kategorie
Laserowe usuwanie piegów

Usunięcie piegów jest możliwe dzięki nowoczesnej i zaawansowanej technologii laserowego usuwania piegów.

Kategorie
Leczenie trądziku

Trądzik jest uciążliwą chorobą skóry, która manifestuje się nieestetycznymi zaskórnikami - przede wszystkim na skórze twarzy.

Kategorie
Pękające naczynka leczenie - usuwanie pajączków / teleangiektazje leczenie

Najlepszym sposobem na uporanie się z teleangiektazjami jest ich laserowe usunięcie.

Kategorie
Usuwanie cellulitu

Cellulit, zwany potocznie skórka pomarańczową, to stan, w którym skóra ud wykazuje obecność  nieregularności w postaci zgrubień, zagłębień i guzków.

Kategorie
Usuwanie przebarwień

Interwencja laserowa pozwala pozbyć się wszelkich przebarwień skórnych i nieestetycznego wyglądu a także zlikwidować piegi i wyrównać koloryt skóry.

Kategorie
Usuwanie zaczerwienień na twarzy

Zredukuj ilość widocznych zaczerwień na twarzy i odzyskaj kontrole nad wyglądem Twojej skóry.

Kategorie
Usuwanie zaskórników

W walce z zaskórnikami najlepsze rezultaty przynoszą zabiegi kosmetyczne w profesjonalnym salonie kosmetyki estetycznej.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na wizytę