Leczenie trądziku laserem

Mimo że kojarzony jest przede wszystkim z okresem młodzieńczego dojrzewania, to coraz częściej borykają się z nim osoby dorosłe, powyżej 20. i 30. roku życia. Nieefektywne leczenie trądziku w każdym wieku może prowadzić do powstawania głębokich zmian, a w konsekwencji blizn. Kluczem do skutecznego leczenia trądziku jest prawidłowe rozpoznanie jego rodzaju oraz wdrożenie odpowiednich działań. Leczenie trądziku u kosmetyczki? Jesteśmy na tak!

Umów się na wizytę!

Laserowe leczenie trądziku u dorosłych

O ile nad trądzikiem pospolitym (charakterystycznym dla okresu dojrzewania) w zdecydowanej większości przypadków jesteśmy w stanie zapanować domowymi sposobami i korzystając ze sprawdzonych, wysokiej jakości kosmetyków, o tyle trądzik różowaty może wymagać specjalistycznej interwencji. Jednym z najnowocześniejszych sposobów radzenia sobie ze zmianami trądzikowymi u dorosłych jest laser. Leczenie trądziku różowatego laserem kilkukrotnie przyspiesza terapię i wyraźnie podnosi jej efektywność, również w przypadku zaawansowanych zmian ropnych

Leczenie trądziku u kosmetyczki w White Łąka

Od lat z powodzeniem prowadzimy skuteczne leczenie trądziku w naszych gabinetach. Wysoko wykwalifikowany personel posiada rozległą wiedzę z zakresu kosmetologii i dermatologii oraz ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu bezinwazyjnych zabiegów laserowych. To gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i optymalnej efektywności w leczeniu trądziku u dorosłych. Skorzystaj z serii zabiegów, których intensywność i harmonogram opracujemy specjalnie dla Ciebie. Odzyskaj zdrową cerą i ciesz się spektakularnymi efektami leczenia trądziku!

Zobacz również

Kategorie
Laserowe usuwanie piegów

Usunięcie piegów jest możliwe dzięki nowoczesnej i zaawansowanej technologii laserowego usuwania piegów.

Kategorie
Pękające naczynka leczenie - usuwanie pajączków / teleangiektazje leczenie

Najlepszym sposobem na uporanie się z teleangiektazjami jest ich laserowe usunięcie.

Kategorie
Rumień leczenie

Rumień to jednolicie zaczerwienione miejsca na skórze twarzy, które mogą odbierać pewność siebie w ważnych dla Ciebie chwilach.

Kategorie
Usuwanie cellulitu

Cellulit, zwany potocznie skórka pomarańczową, to stan, w którym skóra ud wykazuje obecność  nieregularności w postaci zgrubień, zagłębień i guzków.

Kategorie
Usuwanie przebarwień

Interwencja laserowa pozwala pozbyć się wszelkich przebarwień skórnych i nieestetycznego wyglądu a także zlikwidować piegi i wyrównać koloryt skóry.

Kategorie
Usuwanie zaczerwienień na twarzy

Zredukuj ilość widocznych zaczerwień na twarzy i odzyskaj kontrole nad wyglądem Twojej skóry.

Kategorie
Usuwanie zaskórników

W walce z zaskórnikami najlepsze rezultaty przynoszą zabiegi kosmetyczne w profesjonalnym salonie kosmetyki estetycznej.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia leczenia trądziku jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Skorzystaj z konsultacji!