Zabieg usuwanie zaczerwienień na twarzy

Zaczerwienienia twarzy mogą pojawiać się sezonowo, w wyniku gwałtowanych zmian temperatur oraz odczuwania stresu i innych silnych emocji, a także po wypiciu nawet niewielkiej iości alkoholu czy zjedzeniu ostrej lub kwaśnej potrawy. Zaczerwienienia najczęściej pojawiają się na policzkach, ale mogą również występować na nosie i brodzie, a także obejmować swoim zasięgiem szyję i dekolt.

Chcesz zredukować widoczność zaczerwienień i odzyskać kontrolę nad wyglądem swojej twarzy? Usuwanie zaczerwienień na twarzy z wykorzystaniem światła laserowego to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

Umów się na wizytę

Laserowe usuwanie zaczerwienień na twarzy 

Zaczerwienienia na twarzy, ich widoczność i rozległość zależy od budowy i umiejscowienia sieci drobnych naczyń krwionośnych, znajdujących się tuż pod wierzchnią warstwą skóry. Ponadto zaczerwienienia na twarzy mogą być uwarunkowane genetycznie, pojawiać się w przebiegu rozmaitych chorób oraz w wyniki naturalnego procesu fotostarzenia się skóry.

Skuteczna redukcja zaczerwienień jest możliwa dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii laserowej – efekty rewelacyjne widzimy już po pierwszym zabiegu, ale w zależnosci od złożoności problemu seria zabiegów może wynosić więcej (dla trudnych przypadków najczęściej wystarczy od 3 do 5 zabiegów wykonywanych co 3 – 4 tygodnie), podczas których skóra jest intensywnie naświetlana przynosi spektakularne rezultaty!

Usuń zaczerwienienia z twarzy w White Łąka

Nasz wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel ma do swojej wyłącznej dyspozycji najnowocześniejsze urządzenia SHR EPIL MOTION. Wszystkie zabiegi laserowego usuwania zaczerwienień na twarzy wykonywane są bezinwazyjnie i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Parametry podczas poszczególnych zabiegów dobieramy każdorazowo do indywidualnych cech, rodzaju i kolorytu skóry oraz Twoich potrzeb. Zapewniamy komfortowe warunki na każdym etapie serii zabiegów.

Sprawdź również pozostałe zabiegi

Kategorie
Laserowe usuwanie piegów

Usunięcie piegów jest możliwe dzięki nowoczesnej i zaawansowanej technologii laserowego usuwania piegów.

Kategorie
Leczenie trądziku

Trądzik jest uciążliwą chorobą skóry, która manifestuje się nieestetycznymi zaskórnikami - przede wszystkim na skórze twarzy.

Kategorie
Pękające naczynka leczenie - usuwanie pajączków / teleangiektazje leczenie

Najlepszym sposobem na uporanie się z teleangiektazjami jest ich laserowe usunięcie.

Kategorie
Rumień leczenie

Rumień to jednolicie zaczerwienione miejsca na skórze twarzy, które mogą odbierać pewność siebie w ważnych dla Ciebie chwilach.

Kategorie
Usuwanie cellulitu

Cellulit, zwany potocznie skórka pomarańczową, to stan, w którym skóra ud wykazuje obecność  nieregularności w postaci zgrubień, zagłębień i guzków.

Kategorie
Usuwanie przebarwień

Interwencja laserowa pozwala pozbyć się wszelkich przebarwień skórnych i nieestetycznego wyglądu a także zlikwidować piegi i wyrównać koloryt skóry.

Kategorie
Usuwanie zaskórników

W walce z zaskórnikami najlepsze rezultaty przynoszą zabiegi kosmetyczne w profesjonalnym salonie kosmetyki estetycznej.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się już dziś!