Laserowe usuwanie zaskórników

Zablokowanie gruczołów łojowych skutkuje powstawaniem zaskórników. Zaskórniki zamknięte, pojawiające się gdy sebum nie znajduje ujścia, mają formę nieestetycznych nabrzmiałych grudek. Zaskórniki otwarte to czarne kropki, których kolor jest wynikiem reakcji utleniania zachodzącej pomiędzy mieszanką tłuszczu i komórek naskórka a powietrzem. Oba rodzaje zaskórników często pojawiają się w przebiegu trądziku młodzieńczego oraz trądziku dorosłych. Zaskórniki szczególnie widoczne są w tzw. strefie T (czoło, grzbiet nosa, środek brody). Preparaty farmaceutyczne nie zawsze są skuteczne w usuwaniu zaskórników. O wiele lepsze rezultaty przynoszą zabiegi kosmetyczne.

Oczyszczanie wodorowe zaskórników

Wodorowe oczyszczanie zaskórników to nowoczesna metoda dogłębnego oczyszczania skóry, neutralizująca szkodliwe wolne rodniki i pozostawiająca skórę w doskonałej kondycji, wyraźnie odświeżoną, nawilżoną i odżywioną.

Usuwanie wągrów z nosa

Szybkie i skuteczne usuwanie wągrów z nosa? Oferujemy profesjonalne zabiegi oczyszczające, które rozprawiają się z nieestetycznymi zaskórnikami natychmiast.

Oczyszczenie twarzy z wągrów

Bezpieczne i skuteczne oczyszczanie twarzy z wągrów? To możliwe! Zabiegi oczyszczania twarzy z wągrów pozwalają na usunięcie zaskórników i przywrócenie skórze świeżego wyglądu.

Usuwanie wągrów na brodzie

Jak pozbyć się wągrów na brodzie? Wybierając jeden z dostępnych w naszej ofercie zabiegów oczyszczających skórę, które możesz bezpiecznie zastosować na skórze twarzy!

Usuwanie zaskórników u kosmetyczki

W gabinecie kosmetycznym możemy usnąć zaskórniki m.in. następującymi metodami:

  • oczyszczanie manualne (preparat rozpulchniający, manualne usuwanie zaskórników, dezynfekcja skóry, maseczka ściągająca)
  • peeling kawitacyjny (pory oczyszczane są za pomocą ultradźwięków)
  • peeling kwasami (np. kwasem migdałowym)
  • oczyszczaniem wodorowym które precyzyjnie penetruje  pory skóry, oczyszcza i penetruje z zanieczyszczeń

Usuwanie wągrów wieloma technologiami

Najlepsze efekty przynosi wieloetapowe zwężanie i zamykanie rozszerzonych porów skóry, co pozwala uspokoić nadreaktywne gruczoły łojowe i tym samym zlikwidować przyczynę powstawania zaskórników. Oczyszczanie wodorowe, kwasy i fotoodmładzanie dynamiczne SSR w terapii łączonej – powodują, że gruczoły łojowe zmniejszają się, a pory zamykają. Struktura skóry staje się jednolita, znikają stany zapalne a włókna kolagenowe ulegają regeneracji.

 

Zobacz też

Kategorie
Laserowe usuwanie piegów

Usunięcie piegów jest możliwe dzięki nowoczesnej i zaawansowanej technologii laserowego usuwania piegów.

Kategorie
Leczenie trądziku

Trądzik jest uciążliwą chorobą skóry, która manifestuje się nieestetycznymi zaskórnikami - przede wszystkim na skórze twarzy.

Kategorie
Pękające naczynka leczenie - usuwanie pajączków / teleangiektazje leczenie

Najlepszym sposobem na uporanie się z teleangiektazjami jest ich laserowe usunięcie.

Kategorie
Rumień leczenie

Rumień to jednolicie zaczerwienione miejsca na skórze twarzy, które mogą odbierać pewność siebie w ważnych dla Ciebie chwilach.

Kategorie
Usuwanie cellulitu

Cellulit, zwany potocznie skórka pomarańczową, to stan, w którym skóra ud wykazuje obecność  nieregularności w postaci zgrubień, zagłębień i guzków.

Kategorie
Usuwanie przebarwień

Interwencja laserowa pozwala pozbyć się wszelkich przebarwień skórnych i nieestetycznego wyglądu a także zlikwidować piegi i wyrównać koloryt skóry.

Kategorie
Usuwanie zaczerwienień na twarzy

Zredukuj ilość widocznych zaczerwień na twarzy i odzyskaj kontrole nad wyglądem Twojej skóry.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na konsultację!