Skuteczne oczyszczanie skóry z zaskórników 

Oczyszczanie wodorowe to nowość na kosmetologicznym rynku! Zabieg jest bezinwazyjny, bezbolesny i całkowicie bezpieczny, przeprowadzany na zaawansowanych technologicznie urządzeniach. Na czym polega oczyszczanie zaskórników wodorem? Za pomocą strumienia wody tryskającej pod wysokim ciśnieniem w głębokie warstwy skóry wprowadzane są mikroskopijne cząsteczki wodoru, które przekształcają wolne rodniki w wodę, a następnie usuwają je ze skóry. Równocześnie w skórze tworzą się mikrokanaliki, za pomocą których do najgłębszych warstw skóry mogą docierać substancje odżywcze.

Oczyszczanie wodorowe skóry z zaskórników

Wodorowe oczyszczanie zaskórników to nowoczesna metoda dogłębnego oczyszczania skóry, neutralizująca szkodliwe wolne rodniki i pozostawiająca skórę w doskonałej kondycji, wyraźnie odświeżoną, nawilżoną i odżywioną.

Efekty oczyszczania cery z zaskórników

Twoja skóra zostaje skutecznie oczyszczona, a rezultaty zabiegu widoczne są natychmiast. Nieestetyczne zaskórniki zostają usunięte, a szkodliwe wolne rodniki zneutralizowane, co pozwala zredukować ryzyko wystąpienia stanów zapalnych. Twoja twarz odzyskuje świeży i zdrowy wygląd. Podczas zabiegu usuwane są również drobne przebarwienia, a skóra odzyskuje piękny, wyrównany kolor. Cera jest również solidnie nawilżona i odżywiona, bardziej napięta i elastyczna, z wyraźnie poprawionym metabolizmem.

Wskazania do zabiegu:

zaskórniki na twarzy, szyi lub dekolcie
stany zapalne i zmiany trądzikowe
trądzik pospolity / trądzik różowaty
skóra w każdym wieku, wymagająca intensywnego oczyszczenia i odświeżenia
skóra zmęczona, szara i szorstka

Przeciwwskazania do zabiegu:

ciąża i karmienie piersią
choroby nowotworowe i chemioterapia
cukrzyca, epilepsja
aktywna infekcja
aktywna opryszczka
uszkodzenia ciągłości skóry w miejscu objętym zabiegiem
implanty, instrumenty medyczne i elektroniczne w ciele

Kategorie
Usuwanie wągrów z nosa

Szybkie i skuteczne usuwanie wągrów z nosa? Oferujemy profesjonalne zabiegi oczyszczające, które rozprawiają się z nieestetycznymi zaskórnikami natychmiast.

Kategorie
Oczyszczenie twarzy z wągrów

Bezpieczne i skuteczne oczyszczanie twarzy z wągrów? To możliwe! Zabiegi oczyszczania twarzy z wągrów pozwalają na usunięcie zaskórników i przywrócenie skórze świeżego wyglądu.

Kategorie
Usuwanie wągrów na brodzie

Jak pozbyć się wągrów na brodzie? Wybierając jeden z dostępnych w naszej ofercie zabiegów oczyszczających skórę, które możesz bezpiecznie zastosować na skórze twarzy!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Zapisz się na zabieg już dziś!