Laserowe usuwanie pajączków na twarzy

Pajączki to rozszerzone i pękające naczynka krwionośne, które tworzą na Twojej twarzy nieestetyczną siatkę czerwono – niebieskich linii. Naczynka umiejscowione są tuż pod skóra, a ich widoczność może zmieniać się wraz ze zmianą temperatury. Usuwanie pękniętych naczynek na twarzy przeprowadzamy z wykorzystaniem najnowocześniejszych, zaawansowanych technologicznie urządzeń, które gwarantują optymalną skuteczność i całkowite bezpieczeństwo dla skóry Twojej twarzy.

Usuwanie pękniętych naczynek na twarzy

Pod cienką skóra Twojej twarzy widoczna jest siec drobnych, pękających naczyń krwionośnych? Laserowe usuwanie pajączków na twarzy pozwala skutecznie i bezpiecznie pozbyć się tego problemu!

Skuteczna likwidacja pajączków na twarzy

Usuwanie popękanych naczynek na twarzy jest możliwe dzięki pulsacyjnemu światłu lasera, które dociera do głębszych warstw skóry i zamyka naczynka włosowate. Naczynka przestają tworzyć nowe odnogi, a widoczność pajączków zostaje zlikwidowana lub znacząco zredukowana. Dodatkowo skóra zostaje wzmocniona, poprawia się jej kondycja, napięcie i sprężystość. Twoja twarz odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

Wskazania do usuwania pajączków na twarzy

widoczne pod skóra pajączki
pękające naczynka na twarzy
wiotka skóra, obniżone napięcie i sprężystość skóry
skóra dojrzała, wymagająca odmłodzenia i ujędrnienia

Przeciwwskazania do usuwania pajączków na twarzy:

ciąża, karmienie piersią
choroba nowotworowa i chemioterapia
aktywna infekcja, leczenie antybiotykiem
bielactwo i łuszczyca
epilepsja i zaburzenia neurologiczne
aktywna opryszczka
aktywny stan zapalny lub zranienie / przerwanie ciągłości skóry w miejscu poddawanym zabiegowi
leczenie dermatologiczne z zastosowaniem leków światłouczulających
stosowanie kosmetyków z retinolem i maści z antybiotykiem (w miejscu poddawanym zabiegowi)
botox i wypełniacze zastosowane w obrębie twarzy

Sprawdź też inne zabiegi!

Kategorie
Naczyniak rubinowy leczenie

Najskuteczniejszym sposobem pozbycia się naczyniaków skórnych jest ich usuwanie laserowe. W celu usunięcia naczyniaków rubinowych stosuje się kilka zabiegów, które zapewniają trwały efekt.

Kategorie
Zamykanie naczynek pod oczami

Naczynka widoczne pod oczami sprawiają, że Twoja twarz wygląda na zmęczoną? Skuteczne i bezpieczne zamykanie naczynek pod oczami doda blasku Twojemu spojrzeniu!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na wizytę