Skuteczne usuwanie wągrów z nosa

Wągry to nieestetyczne, jasne i ciemne kropki, pojawiające się m.in. na nosie i w okolicy nosa. Nieleczone powiększają się i stają się coraz bardziej widoczne. Mogą również prowadzić do powstawania stanów zapalnych i blizn. Skuteczne usuwanie wągrów z nosa można przeprowadzić z wykorzystaniem jednej z kilku metod. W zależności od indywidualnych uwarunkowań, typu skóry i jej kondycji możemy zastosować laserowe usuwanie wągrów z nosa, oczyszczanie wodorowe oraz peelingi chemiczne / peelingi medyczne.

Zapisz się na zabieg już dziś!

Usuwanie wągrów z nosa - zabieg

Szybkie i skuteczne usuwanie wągrów z nosa? Oferujemy profesjonalne zabiegi oczyszczające, które rozprawiają się z nieestetycznymi zaskórnikami natychmiast.

Efekty zabiegów oczyszczania skóra nosa

Usuwanie wągrów z nosa pozwala uzyskać spektakularne efekty, które są doskonale widoczne od razu. Skóra na nosie i wokół nosa jest dogłębnie oczyszczona i wyraźnie rozjaśniona. Znikają nie tylko nieestetyczne kropki, ale również drobne przebarwienia. a koloryt skóry zostaje wyrównany. Skóra na nosie odzyskuje zdrowy wygląd, jest napięta i sprężysta.

Wskazania do usuwania wągrów z nosa:

skóra nosa z zaskórnikami / wągrami
skóra normalna, mieszana i tłusta z tendencją do tworzenia się zaskórników
skóra trądzikowa
trądzik pospolity / trądzik różowaty
skóra nosa wymagająca dogłębnego oczyszczenia
skóra zmęczona, pozbawiona blasku, szara

Przeciwwskazania do usuwania wągrów z nosa:

ciąża i karmienie piersią
choroby nowotworowe i chemioterapia
cukrzyca, epilepsja
aktywna infekcja
aktywna opryszczka w okolicach nosa
zranienia / przerwania ciągłości skóry w obszarze objętym zabiegiem
implanty, instrumenty medyczne i elektroniczne w ciele

Zobacz pozostałe zabiegi

Kategorie
Oczyszczanie wodorowe zaskórników

Wodorowe oczyszczanie zaskórników to nowoczesna metoda dogłębnego oczyszczania skóry, neutralizująca szkodliwe wolne rodniki i pozostawiająca skórę w doskonałej kondycji, wyraźnie odświeżoną, nawilżoną i odżywioną.

Kategorie
Oczyszczenie twarzy z wągrów

Bezpieczne i skuteczne oczyszczanie twarzy z wągrów? To możliwe! Zabiegi oczyszczania twarzy z wągrów pozwalają na usunięcie zaskórników i przywrócenie skórze świeżego wyglądu.

Kategorie
Usuwanie wągrów na brodzie

Jak pozbyć się wągrów na brodzie? Wybierając jeden z dostępnych w naszej ofercie zabiegów oczyszczających skórę, które możesz bezpiecznie zastosować na skórze twarzy!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na wizytę