Skuteczne oczyszczanie skóry twarzy z wągrów

Wągry to nieestetyczne zmiany skórne w postaci drobnych, jasnych lub ciemnych kropek. Pojawiają się przede wszystkim na twarzy, a nieleczone mogą prowadzić do stanów zapalnych i blizn. Oczyszczanie twarzy z wągrów u kosmetyczki to najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób na pozbycie się zaskórników, efektywne odświeżenie cery oraz wyrównanie jej kolorytu. Efektem wybranych zabiegów jest również poprawa kondycji skóry, jej uelastycznienie i ujędrnienie, intensywne nawilżenie i odżywienie oraz stymulacja do odnowy włókien kolagenowych i elastyny.

Oczyszczanie twarzy z wągrów

Bezpieczne i skuteczne oczyszczanie twarzy z wągrów? To możliwe! Zabiegi oczyszczania twarzy z wągrów pozwalają na usunięcie zaskórników i przywrócenie skórze świeżego wyglądu.

Profesjonalne zabiegi oczyszczania twarzy z wągrów

Oczyszczanie skóry twarzy z zaskórników i wągrów można przeprowadzać za pomocą różnych metod, preparatów i zaawansowanych technologicznie urządzeń. Zabiegi oczyszczania twarzy z wągrów każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych cech skóry naszych Klientek i Klientów. W naszej ofercie znajduje się m.in. nowoczesna metoda oczyszczania wodorowego, jak i szeroki wachlarz rozmaitych peelingów chemicznych (również medycznych!).

Wskazania do oczyszczania twarzy z wągrów:

skóra z zaskórnikami / wągrami
skóra normalna, mieszana i tłusta z tendencją do tworzenia się zaskórników
skóra trądzikowa
trądzik pospolity / trądzik różowaty
skóra wymagająca dogłębnego oczyszczenia
skóra zmęczona, pozbawiona blasku, szara

Przeciwwskazania do oczyszczania twarzy z wągrów:

ciąża i karmienie piersią
choroby nowotworowe i chemioterapia
cukrzyca, epilepsja
aktywna infekcja
aktywna opryszczka
zranienia / przerwania ciągłości skóry w obszarze objętym zabiegiem
implanty, instrumenty medyczne i elektroniczne w ciele

Zobacz pozostałe zabiegi

Kategorie
Oczyszczanie wodorowe zaskórników

Wodorowe oczyszczanie zaskórników to nowoczesna metoda dogłębnego oczyszczania skóry, neutralizująca szkodliwe wolne rodniki i pozostawiająca skórę w doskonałej kondycji, wyraźnie odświeżoną, nawilżoną i odżywioną.

Kategorie
Usuwanie wągrów z nosa

Szybkie i skuteczne usuwanie wągrów z nosa? Oferujemy profesjonalne zabiegi oczyszczające, które rozprawiają się z nieestetycznymi zaskórnikami natychmiast.

Kategorie
Usuwanie wągrów na brodzie

Jak pozbyć się wągrów na brodzie? Wybierając jeden z dostępnych w naszej ofercie zabiegów oczyszczających skórę, które możesz bezpiecznie zastosować na skórze twarzy!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Zapisz się na zabieg już dziś!