Jak wybielić skórę pod pachami?

Wybielanie skóry pod pachami można przeprowadzić z zastosowaniem zaawansowanych technologicznie urządzeń laserowych lub z wykorzystaniem specjalnie wyselekcjonowanych preparatów stosowanych w ramach peelingów chemicznych / kwasowych. Przebarwienia skóry pod pachami przeprowadzamy zawsze po przeprowadzeniu konsultacji i szczegółowej analizy Twoich indywidualnych cech, rodzaju i kondycji skóry pod pachami oraz potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy maksymalną skuteczność i całkowite bezpieczeństwo każdego zabiegu.

Zapisz się na zabieg już dziś!

Usuwanie przebarwienia skóry pod pachami

Gładka i jasna skóra pod pachami? To możliwe! Wybielanie pach można przeprowadzić za pomocą kilku sprawdzonych metod, dopierając sposób na przebarwienia pod pachami do typu skóry i Twoich potrzeb.

Wskazania do wybielania pach:

ciemna skóra pod pachami
przebarwienia na skórze pod pachami
skóra pod pachami wymagająca skutecznego oczyszczenia i rozjaśnienia

Przeciwwskazania do wybielania skóry pod pachami:

uszkodzenie skóry pod pachami (z przerwaniem ciągłości skóry)
stany zapalne w obrębie pach
bielactwo, łuszczyca
choroby autoimmunologiczne
choroby nowotworowe i chemioterapia
inne przeciwwskazania dla konkretnych zabiegów

Skuteczne wybielanie pach

Wybielanie pach ma na celu usunięcie nieestetycznych przebarwień i efektywne rozjaśnienie skóry pod pachami. W zależności od rodzaju i koloru Twojej skóry pod pachami oraz stopnia zaawansowania przebarwień – wybielenie skóry pod pachami możemy osiągnąć podczas pojedynczego zabiegu lub serii precyzyjnie zaplanowanych zabiegów. Efekt? Jasna skóra z wyrównanym kolorytem, nie odcinająca się kolorem od skóry w okolicach pach.

 

Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu

Zobacz pozostałe zabiegi

Kategorie
Usuwanie przebarwień posłonecznych

Laserowy proces niszczenia zmian barwnikowych przebiega w znacznie łagodniejszy oraz bezpieczniejszy sposób niż peelingi chemiczne.

Kategorie
Plamy starcze leczenie

Na Twojej dojrzałej skórze pojawiają się przebarwienia? To tzw. plamy starcze, których widoczność możesz skutecznie redukować! Laserowe usuwanie plam starczych jest skuteczne i bezpieczne dla skóry.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą!

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na konsultację!