• O nas

   

  WHITE ŁĄKA KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA,
  to pierwszy gabinet na warszawskiej Białołęce,
  który oferuje usługi na najwyższym poziomie
  z zakresu nowoczesnej kosmetologii odmładzającej,
  upiększającej, modelującej, wyszczuplającej
  i estetycznej w niskiej cenie.

   

   

O nas

2 w pełni wyposażone gabinety

Urządzone w nowoczesnym stylu, które zapewnią Państwu zadowolenie z wybranych usług przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej w atmosferze całkowitej dyskrecji. Komfortowy, monitorowany parking tuż przed salonem pozwala na swobodne pozostawienie samochodu podczas wizyty w WHITE ŁĄCE.

 
Depilacja laserowa shr
(super hair removal)

Naszą specjalizacją jest depilacja laserowa SHR (Super Hair Removal). Metoda najnowszej generacji służąca trwałemu usuwaniu zbędnego owłosienia, w przypadku zarówno włosów grubych i ciemnych, jak i jasnych i cienkich. Dodatkowo została opracowana tak, aby całkowicie wyeliminować odczucie bólu, co daje pełen komfort podczas zabiegu.

 
Bezpieczeństwo i pełna satysfakcja

Wykwalifikowany personel zapewni Państwu bezpieczeństwo podczas wykonywanych usług i pełną satysfakcję z przeprowadzonych zabiegów. Nasi eksperci dobierają zabiegi indywidualnie do potrzeb, kierując się przy tym wiedzą i długoletnim doświadczeniem.

 
Jedyny w Polsce salon firmowy GANC-MED

Jesteśmy jedynym w Polsce salonem firmowym marki GANC-MED stworzonej przez Polskie Centrum Serwisowe IPL , które projektuje i zleca produkcję własnych, zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych, u światowej klasy wytwórców.

 
Nadzór techniczny GANC-SERVICE

Nad niezwykle ważnym, poprawnym funkcjonowaniem technicznym aparatury czuwa uznany w kraju i Europie zespół warsztatu GANC-SERVICE.

 

Nasz zespół

     Stworzenie gabinetu Kosmetologii Estetycznej było naturalną koleją rzeczy w mojej pracy z zaawansowanymi urządzeniami laserowymi. Przyglądając się funkcjonowaniu salonów z całej Polski, a w szczególności warszawskim firmom, utwierdzałem się w przekonaniu, że dbałość o aparaturę zabiegową nie istnieje lub jest bagatelizowana. Przekładało się to na bark jakości oferowanych zabiegów.

     Postanowiłem wykorzystać swoją wiedzę i zaprojektowałem zaawansowane urządzenia, by uzyskać narzędzia zabiegowe najlepszej jakości. O ich możliwościach i skuteczności mogą się Państwo przekonać w WHITE ŁĄCE wybierając usługę z dziedziny Kosmetologii Estetycznej zależnie od własnych potrzeb. Do współpracy zaprosiłem najlepszych specjalistów, jakich dane mi było poznać . Ich perfekcyjna znajomość metod zabiegowych i długoletnie doświadczenie gwarantują Państwu osiągnięcie satysfakcjonujących efektów terapeutycznych.

Galeria

Nasz zespół

Kosmetolog
Magdalena Gancarczyk

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Doświadczony Kosmetolog i szkoleniowiec w zakresie obsługi zaawansowanej aparatury kosmetologicznej klasy premium. Praca jest jej wielką pasją i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jej profesjonalizm i indywidualność w podejściu do każdego klienta skutkuje doskonałymi efektami prowadzonych terapii. Optymistka, pełna energii i gotowa na nowe wyzwania. Dba o komfort i dobre samopoczucie Klientów. Największą satysfakcję daje jej ich uśmiech i zadowolenie oraz świadomość poprawy komfortu ich życia codziennego. W życiu ważny jest dla niej ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy, dlatego uczestniczy w wielu szkoleniach i śledzi najnowsze doniesienia z zakresu Kosmetologii, a także diety i zdrowego stylu życia. Wolny czas poświęca na aktywność fizyczną, podróże, a także książki i filmy.

Kosmetolog
Klaudia Raczyńska

Licencjat z Kosmetologii obroniła na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a tytuł magistra na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ukończyła liczne kursy i szkolenia, które potwierdzają jej globalne podejście do piękna. Jest Kosmetologiem totalnym- w swoją pracę angażuje się cała. Charakteryzuje ją ambicja i upór w dążeniu do obranych celów. Potrafi słuchać i doskonale dopasować odpowiednią terapię do potrzeb i oczekiwań Klientów oraz trafnie podpowiada, jak pielęgnować skórę w domu we właściwy sposób. Kosmetologia nie jest jej jedyną pasją - kocha podróże - poznawanie nowych osób i kultur. Tajlandia Włochy i Hiszpania to ulubione miejsca do których często wraca, również we wspomnieniach i rozmowach z klientami. W jej życiu najważniejsza jest miłość przyjaźń i dobroć.

Kosmetolog
Magdalena Machała

Wiedzę kosmetologiczną zdobywała podczas pięcioletnich studiów stacjonarnych w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Jednocześnie uczęszczała do policealnej szkoły farmaceutycznej, gdzie w roku 2014 uzyskała tytuł Technika Farmacji. Może pochwalić się szeregiem szkoleń oraz kursów, zarówno polskich jak i zagranicznych z obu tych dziedzin. Doświadczenie zawodowe stanowią u niej praktyki i staże dla gabinetów kosmetologii estetycznej na terenie całej Polski. Regularnie uczęszcza na liczne sympozja dotyczące tematyki człowieka, zarówno tej medyczno-kosmetologicznej jak i psychologicznej. Jako Kosmetolog naszego salonu, to niezwykła osoba łącząca w sobie cierpliwość, otwartość oraz pogoda ducha. Każdy jej zabieg opiera się na szczegółowej konsultacji uwzględniając na pierwszym miejscu oczekiwania Klienta. Chętnie odpowiada na pytania dotyczące wpływu naszych zabiegów premium na poszczególne struktury organizmu ludzkiego. Prywatnie pasjonatka muzyki jazzowej, psychologii, mody, jazdy na rowerze oraz dobrej książki. Samorozwój uważa za czynność niezbędną, dlatego jej grono zainteresowań wciąż wzrasta.