Zabiegi kosmetologiczne

Coraz częściej rezygnujemy z tradycyjnych domowych metod pielęgnacji skóry i włosów, decydując się na pomoc profesjonalisty. Medycyna estetyczna, kosmetyka i kosmetologia to dziedziny, dzięki którym nasz stan wiedzy na temat potrzeb skóry, zarówno zdrowej, jak i tej z problemami stale rośnie.

W zależności od potrzeb, wybieramy więc interwencję chirurga plastyka, kosmetolożki albo kosmetyczki. O ile zakres działania chirurga plastyka wydaje nam się jasno określony, o tyle kosmetologia i kosmetyka wydają nam się tożsame. Czy tak jest w rzeczywistości

Zapisz się na zabieg!

Kosmetologia zabiegi

asd

Części ciała - zabiegi

W naszej ofercie znajdziesz zabiegi na twarz i wszystkie części ciała. Możesz z nich skorzystać pojedynczo lub w dowolnych pakietach, zaprojektowanych z myślą o Twoich potrzebach i oczekiwaniach.

Endomasaż

Endomasaż to jedna z najskuteczniejszych, bezinwazyjnych metod efektywnego zmniejszania tkanki tłuszczowej, poprawiania jędrności skóry i skutecznego redukowania cellulitu

asd

Fotoodmładzanie laserowe

Fotoodmładzanie skóry to bezbolesne zabiegi laserowe, przeprowadzane w seriach z zastosowaniem technologii SSR. Efekty? Zregenerowana, odświeżona i odbudowana skóra, wyraźnie spłycone pierwsze zmarszczki i zdecydowanie wyrównany kolory.

zabieg epilacji laserowej rąk

Laserowe usuwanie owłosienia

Chcesz pozbyć się bezboleśnie zbędnego owłosienia - skutecznie? Jedyną metodą gwarantującą trwałe rezultaty usuwania niechcianych włosków jest epilacja laserowa!

Lifting laserowy

Lifting laserowy SSR pozwala redukować nadmiar tkanki tłuszczowej oraz w widoczny sposób ujędrniać skórę.

Peelingi

Regularne złuszczanie naskórka jest ważnym zabiegiem stosowanym w profilaktyce przeciwstarzeniowej skóry, pozwalającym utrzymać skórę w doskonałej kondycji, świeżą, solidnie odżywioną i dotlenioną.

Termolifting

Zabiegi termoliftingu pozwalają na skuteczną poprawę wyglądu i kondycji skóry, jej odmłodzenie i przywrócenie jędrności!

asd

Ujędrnianie

Chcesz zatrzymać czas i efektywnie poprawić wygląd skóry? Czas na zabiegi ujędrniające, które szybko i skutecznie zredukują pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Wyszczuplanie laserowe

Lipolaser, wykorzystywany do bezinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, polecany jest osobom, które chcą szybko i skutecznie wymodelować swoją sylwetkę oraz zmniejszyć obwód niektórych części ciała.

Zabiegi dla kobiet w ciąży

Kobiety w ciąży, z uwagi na bezpieczeństwo swoje i dziecka, mają ograniczone możliwości korzystania z zabiegów kosmetycznych, ale nie oznacza to, że nie mogą korzystać z nich w ogóle.

Zabiegi oczyszczające

Bezinwazyjne zabiegi oczyszczające i odświeżające skórę w naszym gabinecie wykonujemy przy użyciu zaawansowanych technologicznie urządzeń.

Zabiegi odmładzające

Szukasz sprawdzonych, odmładzających zabiegów kosmetycznych, które możesz zastosować na wybrane partie ciała? Jesteś we właściwym miejscu!

Kosmetyka czy kosmetologia?

Kosmetyczką można zostać już po ukończeniu kursu zawodowego lub 2-letniego studium kosmetycznego, dającego tytuł technika usług kosmetycznych. Tytuł kosmetologa przysługuje osobie, która ukończyła studia licencjackie lub magisterskie.

Kosmetologia to studia z obszaru nauk medycznych i nauk o zdrowiu, w ramach których poznaje się biochemię, histologię, toksykologię, mikrobiologię, alergologię, immunologię czy podstawy chirurgii plastycznej i farmakologii.

Zarówno kosmetyczka i jak kosmetolożka – technik usług kosmetycznych i magister – mogą otworzyć gabinet kosmetyczny. Formalnie nie ma różnicy w zakresie praw i obowiązków tych dwóch grup zawodowych, a zabiegi estetyczne przeprowadzane przez kosmetyczki i kosmetolożki mogą być tak samo profesjonalne.

Laserowa epilacja nóg

Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetologiczne

Do najczęściej oferowanych zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych należą:

  • zabiegi na twarz (regenerują, ujędrniają, nawilżają, likwidują pękające naczynka)
  • zabiegi anti-aging, czyli przeciwstarzeniowe (pomagają w odzyskaniu i zachowaniu owalu twarzy, odbudowują włókna kolagenowe, wygładzają zmarszczki, niwelują przebarwienia itd.)
  • zabiegi wyszczuplające na poszczególne partie ciała (modelowanie sylwetki oraz zmniejszanie obwodu brzucha, uda, ramion, twarzy i inne)

Nowoczesne urządzenia i wysokiej jakości preparaty kosmetyczne zapewniają widoczne rezultaty każdego zabiegu i gwarantują poprawę wyglądu i samopoczucia.

Umów się

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Skorzystaj z konsultacji z doświadczonym Kosmetologiem i wybierz zabieg dla siebie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na wizytę!