Zabiegi kosmetologiczne

Coraz częściej rezygnujemy z tradycyjnych domowych metod pielęgnacji skóry i włosów, decydując się na pomoc profesjonalisty. Medycyna estetyczna, kosmetyka i kosmetologia to dziedziny, dzięki którym nasz stan wiedzy na temat potrzeb skóry, zarówno zdrowej, jak i tej z problemami stale rośnie.

W zależności od potrzeb, wybieramy więc interwencję chirurga plastyka, kosmetolożki albo kosmetyczki. O ile zakres działania chirurga plastyka wydaje nam się jasno określony, o tyle kosmetologia i kosmetyka wydają nam się tożsame. Czy tak jest w rzeczywistości

Zapisz się na zabieg!

Kosmetologia zabiegi

asd

Części ciała - zabiegi

W naszej ofercie znajdziesz zabiegi na twarz i wszystkie części ciała. Możesz z nich skorzystać pojedynczo lub w dowolnych pakietach, zaprojektowanych z myślą o Twoich potrzebach i oczekiwaniach.

Endomasaż

Endomasaż to jedna z najskuteczniejszych, bezinwazyjnych metod efektywnego zmniejszania tkanki tłuszczowej, poprawiania jędrności skóry i skutecznego redukowania cellulitu

Zabieg epilacji laserowej

Epilacja laserowa / trwałe usuwanie owłosienia

Usuwanie zbędnego owłosienia to nasza specjalność! Zabiegi bezbolesnej depilacji przeprowadzamy z użyciem najnowocześniejszej aparatury do depilacji laserowej SHR. To gwarancja maksymalnej skuteczności i bezpieczeństwa.

Zabieg epilacji laserowej

Epilacja laserowa ciała

Epilacja to zabieg usuwający włosy na stałe lub na bardzo długo, w trakcie którego mieszki włosowe, ulegają zniszczeniu i włosy nie mają już szans na regenerację.

Epilacja laserowa miejsc intymnych

Gładka skóra w miejscach intymnych? Możesz ja mieć! Bez problemu wrastających włosków, nieestetycznych wysypek i bolesnych wyprysków. Epilacja laserowa bikini to skuteczne usunięcie niechcianego owłosienia raz na zawsze!

Epilacja laserowa twarzy

SHR - technologia bardzo bezpieczna dla różnych karnacji skóry, umożliwiająca wykonywanie sesji na pacjentach opalonych i całkowicie bezbolesna - jest idealna do laserowej epilacji twarzy.

asd

Fotoodmładzanie laserowe

Fotoodmładzanie skóry to bezbolesne zabiegi laserowe, przeprowadzane w seriach z zastosowaniem technologii SSR. Efekty? Zregenerowana, odświeżona i odbudowana skóra, wyraźnie spłycone pierwsze zmarszczki i zdecydowanie wyrównany kolory.

asd

Laserowe usuwanie owłosienia

Chcesz pozbyć się bezboleśnie zbędnego owłosienia - skutecznie? Jedyną metodą gwarantującą trwałe rezultaty usuwania niechcianych włosków jest epilacja laserowa!

asd

Lifting laserowy

Lifting laserowy SSR pozwala redukować nadmiar tkanki tłuszczowej oraz w widoczny sposób ujędrniać skórę.

Peeling chemiczny

Peelingi medyczne, które przeprowadzamy w White Łąka, mają intensywnie terapeutyczną moc oczyszczania skóry, która ma mniejsze lub większe problemy.

Peelingi

Regularne złuszczanie naskórka jest ważnym zabiegiem stosowanym w profilaktyce przeciwstarzeniowej skóry, pozwalającym utrzymać skórę w doskonałej kondycji, świeżą, solidnie odżywioną i dotlenioną.

Termolifting

Zabiegi termoliftingu pozwalają na skuteczną poprawę wyglądu i kondycji skóry, jej odmłodzenie i przywrócenie jędrności!

asd

Ujędrnianie

Chcesz zatrzymać czas i efektywnie poprawić wygląd skóry? Czas na zabiegi ujędrniające, które szybko i skutecznie zredukują pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Zabiegi oczyszczające

Bezinwazyjne zabiegi oczyszczające i odświeżające skórę w naszym gabinecie wykonujemy przy użyciu zaawansowanych technologicznie urządzeń.

Zabiegi odmładzające

Szukasz sprawdzonych, odmładzających zabiegów kosmetycznych, które możesz zastosować na wybrane partie ciała? Jesteś we właściwym miejscu!

Kosmetyka czy kosmetologia?

Kosmetyczką można zostać już po ukończeniu kursu zawodowego lub 2-letniego studium kosmetycznego, dającego tytuł technika usług kosmetycznych. Tytuł kosmetologa przysługuje osobie, która ukończyła studia licencjackie lub magisterskie.

Kosmetologia to studia z obszaru nauk medycznych i nauk o zdrowiu, w ramach których poznaje się biochemię, histologię, toksykologię, mikrobiologię, alergologię, immunologię czy podstawy chirurgii plastycznej i farmakologii.

Zarówno kosmetyczka i jak kosmetolożka – technik usług kosmetycznych i magister – mogą otworzyć gabinet kosmetyczny. Formalnie nie ma różnicy w zakresie praw i obowiązków tych dwóch grup zawodowych, a zabiegi estetyczne przeprowadzane przez kosmetyczki i kosmetolożki mogą być tak samo profesjonalne.

Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetologiczne

Do najczęściej oferowanych zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych należą:

  • zabiegi na twarz (regenerują, ujędrniają, nawilżają, likwidują pękające naczynka)
  • zabiegi anti-aging, czyli przeciwstarzeniowe (pomagają w odzyskaniu i zachowaniu owalu twarzy, odbudowują włókna kolagenowe, wygładzają zmarszczki, niwelują przebarwienia itd.)
  • zabiegi wyszczuplające na poszczególne partie ciała (modelowanie sylwetki oraz zmniejszanie obwodu brzucha, uda, ramion, twarzy i inne)

Nowoczesne urządzenia i wysokiej jakości preparaty kosmetyczne zapewniają widoczne rezultaty każdego zabiegu i gwarantują poprawę wyglądu i samopoczucia.

Umów się

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na wizytę!