Peeling chemiczny – medyczny

Zabiegi peelingu mają konkretny cel: skuteczne złuszczenie martwego naskórka oraz dogłębne oczyszczenie skóry. Szczególnym rodzajem peelingu jest peeling chemiczny, nazywany również medycznym lub kwasowym.

To zabieg przeprowadzany z zastosowaniem specjalistycznych preparatów wieloskładnikowych, będących mieszaninami kwasów w określonych stężeniach. Peelingi medyczne, które przeprowadzamy w naszych gabinetach mają intensywnie terapeutyczną moc oczyszczania skóry z mniejszymi lub większymi problemami.

Sprawdź i umów się na wizytę!

Zabiegi – peeling chemiczny

Peeling kwasowy – jak to działa?

Peeling chemiczny polega na wywołaniu ściśle kontrolowanego stanu zapalnego, którego efektem jest uszkodzenie wewnętrznych struktur skóry i eliminacja nieestetycznych zmian na skórze (m.in. przebarwień i zaskórników) oraz zainicjowanie intensywnego procesu regeneracyjnego.

Prawidłowo przeprowadzony peeling medyczny pozwala osiągnąć spektakularne efekty estetyczne i terapeutyczne, stosowany jest do głębokiego oczyszczani zdrowej skóry oraz w procesie leczenia zmian trądzikowych, usuwania zmian barwnikowych, blizn i drobnych zmarszczek. Przeciwwskazaniem do peelingu kwasowego jest m.in. aktywna opryszczka, zmiany grzybicze, ciężkie postacie trądziku (z tzw. torbielami ropnymi) ciąża i niektóre choroby autoimmunologiczne.

Profesjonalne zabiegi peelingu chemicznego w White Łąka

Peeling z wykorzystaniem kwasów jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w naszych gabinetach. Nasz doświadczony i wysoko wykwalifikowany personel wykonuje peelingi chemiczne wyłącznie w oparciu o sprawdzone preparaty, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci maksymalną skuteczność zabiegów oraz całkowite bezpieczeństwo.

Zobacz pozostałe zabiegi

Kategorie
Części ciała - zabiegi

W naszej ofercie znajdziesz zabiegi na twarz i wszystkie części ciała. Możesz z nich skorzystać pojedynczo lub w dowolnych pakietach, zaprojektowanych z myślą o Twoich potrzebach i oczekiwaniach.

Kategorie
Endomasaż

Endomasaż to jedna z najskuteczniejszych, bezinwazyjnych metod efektywnego zmniejszania tkanki tłuszczowej, poprawiania jędrności skóry i skutecznego redukowania cellulitu

Kategorie
Epilacja laserowa / trwałe usuwanie owłosienia

Usuwanie zbędnego owłosienia to nasza specjalność! Zabiegi bezbolesnej depilacji przeprowadzamy z użyciem najnowocześniejszej aparatury do depilacji laserowej SHR. To gwarancja maksymalnej skuteczności i bezpieczeństwa.

Kategorie
Fotoodmładzanie laserowe

Fotoodmładzanie skóry to bezbolesne zabiegi laserowe, przeprowadzane w seriach z zastosowaniem technologii SSR. Efekty? Zregenerowana, odświeżona i odbudowana skóra, wyraźnie spłycone pierwsze zmarszczki i zdecydowanie wyrównany kolory.

Kategorie
Laserowe usuwanie owłosienia

Chcesz pozbyć się bezboleśnie zbędnego owłosienia - skutecznie? Jedyną metodą gwarantującą trwałe rezultaty usuwania niechcianych włosków jest epilacja laserowa!

Kategorie
Lifting laserowy

Lifting laserowy SSR pozwala redukować nadmiar tkanki tłuszczowej oraz w widoczny sposób ujędrniać skórę.

Kategorie
Peelingi

Regularne złuszczanie naskórka jest ważnym zabiegiem stosowanym w profilaktyce przeciwstarzeniowej skóry, pozwalającym utrzymać skórę w doskonałej kondycji, świeżą, solidnie odżywioną i dotlenioną.

Kategorie
Termolifting

Zabiegi termoliftingu pozwalają na skuteczną poprawę wyglądu i kondycji skóry, jej odmłodzenie i przywrócenie jędrności!

Kategorie
Ujędrnianie

Chcesz zatrzymać czas i efektywnie poprawić wygląd skóry? Czas na zabiegi ujędrniające, które szybko i skutecznie zredukują pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Kategorie
Zabiegi oczyszczające

Bezinwazyjne zabiegi oczyszczające i odświeżające skórę w naszym gabinecie wykonujemy przy użyciu zaawansowanych technologicznie urządzeń.

Kategorie
Zabiegi odmładzające

Szukasz sprawdzonych, odmładzających zabiegów kosmetycznych, które możesz zastosować na wybrane partie ciała? Jesteś we właściwym miejscu!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się już teraz!