Depilacja brwi metodą SHR

Depilacja laserowa brwi to opcja dla osób chcących posiadać zawsze gładką skórę bez codziennego wysiłku pozbywania się owłosienia domowymi metodami. SHR to metoda skuteczna i bezpieczna. Innowacyjność metody SHR polega na wyeliminowaniu dyskomfortu bólowego i ryzyka poparzeń – przed zabiegiem nie ma potrzeby stosowania maści znieczulających, a po nim nie jest konieczna rekonwalescencja w warunkach domowych.

Chcąc skorzystać z zabiegu należy zachować minimalny odrost brwi o długości od 1 do maksymalnie 3 milimetrów.

Laserowa depilacja brwi

Zrośnięte (monobrew) lub nieregularnie zarysowane brwi mogą stanowić duży dyskomfort estetyczny. Ma to najczęściej związek z pracą hormonów, ale bywa również uwarunkowane genetycznie. Częsta regulacja brwi za pomocą pęsety może podrażniać delikatną skórę i prowadzić do powstawania zapaleń okołomieszkowych. Optymalnym rozwiązaniem jest delikatna depilacja laserowa.

Wskazania do laserowej depilacji brwi

nadmierne owłosienie stanowiące dyskomfort estetyczny
nadwrażliwość skóry na domowe metody depilacji
zaburzenia hormonalne niosące za sobą obfite owłosienie z tendencją do wrastania włosków pod skórę oraz zapaleń okołomieszkowych

świeża opalenizna
zażywanie retinoidów (witamina A)
zażywanie leków fotouczulających (np. zioła - dziurawiec, leki hormonalne)
zażywanie leków obniżających krzepliwość krwi
przerwana ciągłość naskórka (świeże rany, w tym rany po zabiegach chirurgicznych)
epilepsja
choroby nowotworowe
bielactwo
łuszczyca
cukrzyca
aktywne infekcje skórne

Cennik

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
SHR Między brwiami 15 min 79 zł
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
SHR Między brwiami
15 min
79 zł

Zobacz pozostałe zabiegi

Kategorie
Depilacja laserowa wąsika

Laserowa depilacja wąsika metodą SHR to skuteczność (nawet 70% włosów wypada po pierwszym zabiegu), bezpieczeństwo (nie ma ryzyka poparzeń) oraz komfort usuwania niechcianego owłosienia bez bólu (przed zabiegiem nie ma potrzeby stosowania maści znieczulających).

Kategorie
Depilacja laserowa brody

W przebiegu zaburzeń hormonalnych niepożądane włosy pojawiają się nie tylko nad górną wargą (wąsik), ale i na brodzie. Wyrywanie włosów pęsetą, golenie maszynką albo korzystanie z wosku nie przynosi zadowalających efektów, bo włosy odrastają jeszcze ciemniejsze i grubsze, a skóra często ulega podrażnieniu.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na konsultację!