Laserowa depilacja brzucha metodą SHR

Depilacja Laserowa SHR (Super Hair Removal) jest przeznaczona przede wszystkim dla obszarów skóry zbyt wrażliwej i delikatnej na domowe agresywne metody depilacji. Polega na trwałym zniszczeniu cebulek włosa oraz ich naczyń krwionośnych za pomocą intensywnych impulsów termicznych. Zabiegowi nie towarzyszy uczucie bólu, nie niesie on też ryzyka poparzeń. Nie jest wymagana rekonwalescencja w warunkach domowych. Już podczas pierwszej sesji udaje się usunąć nawet 70% niechcianego owłosienia.

Laserowa depilacja brzucha

Niepożądane owłosienie brzucha u kobiet może być dużym dyskomfortem, wpływać na poczucie pewności siebie oraz powodować ograniczenia w uprawianiu sportu i w życiu towarzyskim. Golenie włosów na brzuchu maszynką albo używanie elektrycznego depilatora nie eliminuje problemu nadmiernego owłosienia, a jedynie na kilka dni usuwa problem. Włosy szybko odrastają - ciemniejsze i grubsze.

Wskazania do laserowej epilacji brzucha

wrażliwa skóra, którą łatwo podrażniają domowe metody depilacji
zaburzenia hormonalne niosące za sobą obfite owłosienie
tendencja do wrastania włosków pod skórę oraz zapaleń okołomieszkowych

świeża opalenizna
zażywanie retinoidów (witamina A)
zażywanie leków fotouczulających (np. zioła - dziurawiec, leki hormonalne)
zażywanie leków obniżających krzepliwość krwi
przerwana ciągłość naskórka (świeże rany, w tym rany po zabiegach chirurgicznych)
epilepsja
choroby nowotworowe
bielactwo
łuszczyca
cukrzyca
aktywne infekcje skórne

Cennik

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
SHR Linia brzucha 15 min 119 zł
SHR Brzuch cały 30 min 199zł
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
SHR Linia brzucha
15 min
119 zł
SHR Brzuch cały
30 min
199zł

Kategorie
Depilacja laserowa nóg – całe nogi

Depilacja laserowa całych nóg to najlepsze rozwiązanie przed sezonem wiosenno-letnim.

Kategorie
Depilacja laserowa ud

Skóra ud jest na tyle delikatna, że depilacja metodami mechanicznymi może ją podrażniać i prowokować wrastanie włosków, co jest bardzo bolesne i mało estetyczne.

Kategorie
Depilacja laserowa łydek

Łydki to obszar ciała, który najczęściej depilujemy w warunkach domowych, używając maszynek do golenia, kremów rozpuszczających włosy, past cukrowych czy elektrycznych depilatorów. Niestety metody te nasilają ryzyko wrastania włosków i powstawania zapaleń okołomieszkowych. Lepszym rozwiązaniem jest laserowa depilacja łydek.

Kategorie
Depilacja laserowa rąk

Motywacja do depilacji rąk może być co najmniej dwojaka: zbyt długie i ciemne włosy, które ze względów estetycznych trzeba ukrywać pod długimi rękawami, a także chęć zrobienia sobie tatuażu. Jeśli zależy nam na tym, aby uzyskać idealnie gładką skórę rąk w grę wchodzi tylko depilacja laserowa.

Kategorie
Depilacja laserowa przedramion

Laserową depilację przedramion nowoczesną metodą SHR - bezpieczna i maksymalnie spersonalizowana metoda skutecznego pozbycia się owłosienia przedramion.

Kategorie
Depilacja laserowa pach

Laserowa depilacja pach jest optymalnym rozwiązaniem, które pozwala zapobiec wrastaniu włosków pod skórę oraz ograniczyć ilość zabiegów,

Kategorie
Depilacja laserowa ramion

Laserowa depilacja ramion, w ramach której już po pierwszym zabiegu można wyeliminować nawet 70% włosów, jest alternatywą dla mechanicznego golenia, po którym odrastające włosy są sztywne i twarde

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na konsultację!