Metoda SHR – bezpieczna, skuteczna, nieinwazyjna

Laserowa depilacja SHR (Super Hair Removal) to innowacyjna metoda usuwania niechcianego owłosienia, w której trwałemu zniszczeniu ulegają cebulki włosa oraz ich naczynia krwionośne. Włosy nie mają więc szans na regenerację i odrastanie. Przed zabiegiem nie ma potrzeby stosowania maści znieczulających, po nim natomiast nie jest wymagana rekonwalescencja w warunkach domowych. Spersonalizowanie parametrów zabiegu, w tym ich liczbę, uzależnia się od koloru włosa, karnacji skóry, płci oraz odczuć Klienta. Należy jednak wiedzieć, że już po pierwszym zabiegu udaje się usunąć 70% włosów.

Profesjonalna depilacja rąk laserem

Motywacja do depilacji rąk może być co najmniej dwojaka: zbyt długie i ciemne włosy, które ze względów estetycznych trzeba ukrywać pod długimi rękawami, a także chęć zrobienia sobie tatuażu. Jeśli zależy nam na tym, aby uzyskać idealnie gładką skórę rąk w grę wchodzi tylko depilacja laserowa.

Wskazania do laserowej depilacji rąk

nadmierne owłosienie stanowiące dyskomfort estetyczny
nadwrażliwość skóry na domowe metody depilacji
zaburzenia hormonalne niosące za sobą obfite owłosienie z tendencją do wrastania włosków pod skórę oraz zapaleń okołomieszkowych

Przeciwwskazania do depilacji rąk laserem

świeża opalenizna
zażywanie retinoidów (witamina A)
zażywanie leków fotouczulających (np. zioła - dziurawiec, leki hormonalne)
zażywanie leków obniżających krzepliwość krwi
przerwana ciągłość naskórka (świeże rany, w tym rany po zabiegach chirurgicznych)
epilepsja
choroby nowotworowe
bielactwo
łuszczyca
cukrzyca
aktywne infekcje skórne

Pozostałe zabiegi

Kategorie
Depilacja laserowa nóg – całe nogi

Depilacja laserowa całych nóg to najlepsze rozwiązanie przed sezonem wiosenno-letnim.

Kategorie
Depilacja laserowa ud

Skóra ud jest na tyle delikatna, że depilacja metodami mechanicznymi może ją podrażniać i prowokować wrastanie włosków, co jest bardzo bolesne i mało estetyczne.

Kategorie
Depilacja laserowa łydek

Łydki to obszar ciała, który najczęściej depilujemy w warunkach domowych, używając maszynek do golenia, kremów rozpuszczających włosy, past cukrowych czy elektrycznych depilatorów. Niestety metody te nasilają ryzyko wrastania włosków i powstawania zapaleń okołomieszkowych. Lepszym rozwiązaniem jest laserowa depilacja łydek.

Kategorie
Depilacja laserowa przedramion

Laserową depilację przedramion nowoczesną metodą SHR - bezpieczna i maksymalnie spersonalizowana metoda skutecznego pozbycia się owłosienia przedramion.

Kategorie
Depilacja laserowa brzucha

Golenie włosów na brzuchu maszynką albo używanie elektrycznego depilatora nie eliminuje problemu nadmiernego owłosienia, a jedynie na kilka dni usuwa problem. Rozwiązaniem jest laserowa depilacja brzucha.

Kategorie
Depilacja laserowa pach

Laserowa depilacja pach jest optymalnym rozwiązaniem, które pozwala zapobiec wrastaniu włosków pod skórę oraz ograniczyć ilość zabiegów,

Kategorie
Depilacja laserowa ramion

Laserowa depilacja ramion, w ramach której już po pierwszym zabiegu można wyeliminować nawet 70% włosów, jest alternatywą dla mechanicznego golenia, po którym odrastające włosy są sztywne i twarde

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się, jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na konsultację!