Wydepiluj ramiona metodą SHR

Metoda SHR, służąca do laserowego usuwania owłosienia, polega na trwałym zniszczeniu cebulek włosów oraz ich naczyń krwionośnych za pomocą intensywnych impulsów termicznych wydobywających się z głowicy zabiegowej sterowanej przez Kosmetologa podczas zabiegu. SHR (Super Hair Removal) to metoda bezpieczna dla skóry wrażliwej, nie wymaga stosowania kremów znieczulających i nie wiąż się z doznaniami bólowymi. Już po pierwszym zabiegu można pozbyć się aż 70% niechcianego owłosienia. Skóra nie wymaga rekonwalescencji w warunkach domowych.

Umów się już dziś!

Laserowa depilacja ramion SHR

Z nadmiernym owłosieniem ramion borykają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Depilacja mechaniczna na tym obszarze ciała nie wchodzi w rachubę, podobnie jak golenie maszynką czy używanie kremów do depilacji. Odrastające włosy byłyby sztywne i twarde. Jedyne sensowne rozwiązanie to laserowa depilacja ramion, w ramach której już po pierwszym zabiegu można wyeliminować nawet 70% włosów.

zaburzenia hormonalne niosące za sobą obfite owłosienie
tendencja do wrastania włosków pod skórę oraz zapaleń okołomieszkowych

świeża opalenizna
zażywanie retinoidów (witamina A)
zażywanie leków fotouczulających (np. zioła - dziurawiec, leki hormonalne)
zażywanie leków obniżających krzepliwość krwi
przerwana ciągłość naskórka (świeże rany, w tym rany po zabiegach chirurgicznych)
epilepsja
choroby nowotworowe
bielactwo
łuszczyca
cukrzyca
aktywne infekcje skórne

Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu

Cennik

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
SHR Przedramiona +łokieć+dłoń 15 min 189 zł
SHR Ramiona 15 min 169 zł
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
SHR Przedramiona +łokieć+dłoń
15 min
189 zł
SHR Ramiona
15 min
169 zł

Sprawdź też

Kategorie
Depilacja laserowa nóg – całe nogi

Depilacja laserowa całych nóg to najlepsze rozwiązanie przed sezonem wiosenno-letnim.

Kategorie
Depilacja laserowa ud

Skóra ud jest na tyle delikatna, że depilacja metodami mechanicznymi może ją podrażniać i prowokować wrastanie włosków, co jest bardzo bolesne i mało estetyczne.

Kategorie
Depilacja laserowa łydek

Łydki to obszar ciała, który najczęściej depilujemy w warunkach domowych, używając maszynek do golenia, kremów rozpuszczających włosy, past cukrowych czy elektrycznych depilatorów. Niestety metody te nasilają ryzyko wrastania włosków i powstawania zapaleń okołomieszkowych. Lepszym rozwiązaniem jest laserowa depilacja łydek.

Kategorie
Depilacja laserowa rąk

Motywacja do depilacji rąk może być co najmniej dwojaka: zbyt długie i ciemne włosy, które ze względów estetycznych trzeba ukrywać pod długimi rękawami, a także chęć zrobienia sobie tatuażu. Jeśli zależy nam na tym, aby uzyskać idealnie gładką skórę rąk w grę wchodzi tylko depilacja laserowa.

Kategorie
Depilacja laserowa przedramion

Laserową depilację przedramion nowoczesną metodą SHR - bezpieczna i maksymalnie spersonalizowana metoda skutecznego pozbycia się owłosienia przedramion.

Kategorie
Depilacja laserowa brzucha

Golenie włosów na brzuchu maszynką albo używanie elektrycznego depilatora nie eliminuje problemu nadmiernego owłosienia, a jedynie na kilka dni usuwa problem. Rozwiązaniem jest laserowa depilacja brzucha.

Kategorie
Depilacja laserowa pach

Laserowa depilacja pach jest optymalnym rozwiązaniem, które pozwala zapobiec wrastaniu włosków pod skórę oraz ograniczyć ilość zabiegów,

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia depilacji ramion jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na wizytę!