Skuteczne usuwanie włosków z brody

Epilacja laserowa brody to zabieg przeprowadzany w serii, z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie urządzenia metodą SHR. Światło emitowane przez głowicę urządzenia pozwala na trwałe usuwanie różnych rodzajów włosów. Podczas serii zabiegów niszczone są cebulki i macierze włosków, dzięki czemu włosy na Twojej brodzie już nie odrastają! Zabiegi przeprowadzane są w serii, zawsze zgodnie z planem ustalonym indywidualnie dla Ciebie, uwzględniającym kolor włosów na brodzie oraz kolor skóry. Plan epilacji laserowej brody i parametry urządzenia mogą być dowolnie modyfikowane w taki sposób, by każdy zabieg był precyzyjnie dopasowany do aktualnych potrzeb i reakcji Twojego organizmu. Laserowa epilacja brody jest całkowicie bezpieczna dla skóry Twojej twarzy!

Zapisz się na zabieg już dziś!

Laserowa epilacja brody

Broda bez niechcianych włosków? Epilacja laserowa to zabieg, który pozwala na skuteczne i bezpieczne usunięcie owłosienia z twarzy, raz na zawsze. Sprawdź już dziś!

Wskazania do epilacji laserowej brody:

chęć usunięcia zbędnego owłosienia z brody
nadmierne owłosienie brody u kobiet, będące efektem zaburzeń hormonalnych lub hirsutyzmu
nieskuteczność lub niewystarczająca efektywność innych metod depilacji
nieprzyjemne skutki uboczne wcześniej stosowanych innych metod depilacji
niska odporność na ból

Przeciwwskazania do epilacji laserowej brody:

ciąża i karmienie piersią
nowotwory skóry i podejrzane zmiany barwnikowe
aktywne i przebyte choroby nowotworowe
choroby tkanki łącznej, epilepsja, cukrzyca
choroby układu krążenia, niewydolność mięśnia sercowego, rozrusznik serca
przyjmowanie niektórych leków (fotouczulających, hormonalnych, rozrzedzających krew)
aktywne stany zapalne skóry (w miejscu wykonywania zabiegu)
aktywne stany zapalne skóry (w miejscu wykonywania zabiegu)

Efekty laserowej epilacji brody

Pierwsze efekty epilacji laserowej zobaczysz już w ciągu 10 – 14 dni po zabiegu. To moment, w którym wypadnie około 20 – 30% niechcianych włosków. Ponadto inne włoski na brodzie będą rosły zdecydowanie wolniej, staną się również słabsze i jaśniejsze. Od tego momentu efekty epilacji laserowej brody będą postępowały sukcesywnie, a ich widoczność będzie się zwiększała się z każdym zabiegiem. Laserowa epilacja brody przeprowadzana w naszych gabinetach pozwala na trwałe usunięcie do 100% niechcianego owłosienia. To najnowocześniejsza alternatywa dla wszystkich dotąd stosowanych metod trwałej depilacji całkowicie bezpieczne i wyróżniająca się znikoma bolesnością.

 

Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu

Cennik

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
SHR Broda 15 min 79 zł
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
SHR Broda
15 min
79 zł

Sprawdź nasze pozostałe zabiegi!

Kategorie
Epilacja laserowa wąsika

Wąsik nad górną wargą sprawia, że czujesz się niekomfortowo? Usuń go raz na zawsze! Laserowa epilacja wąsika to najlepszy sposób na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia z twarzy!

Kategorie
Epilacja laserowa brwi

Chcesz trwale wyregulować brwi, pozbyć się niechcianych włosków wyrastających pod linią brwi lub między nimi, na nasadzie nosa? Epilacja laserowa brwi to zabieg dla Ciebie!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na konsultację!