Epilacja laserowa brwi

Zabieg laserowego usuwania owłosienia brwi jest skierowany do wszystkich osób zmagających się z nadmierną ilością owłosienia w okolicach brwi jak pomiędzy nimi.

Zabieg laserowego usuwania owłosienia brwi to w pełni bezpieczny zabieg z użyciem najnowocześniejszej technologii lasera przeznaczonego tylko do tego celu. W naszym gabinecie nie spotkasz się z kombajnami kosmetycznymi do wszystkiego o wątpliwej jakości i bezpieczeństwie. Stawiamy na jakość i profesjonalizm naszych usług, dlatego zabieg epilacji brwi wykonujemy tylko bezpiecznymi urządzeniami laserowymi przeznaczonymi tylko do zabiegów laserowego usuwania brwi.

Zabiegi epilacji laserowej brwi w gabinecie White Łąka wykonują tylko doświadczeni specjaliści, którzy chętnie służą swoją wiedzą w formie porady i konsultacji.

Zapisz się na zabieg już teraz!

Profesjonalne zabiegi epilacji laserowej brwi

Specjalizujemy się w zabiegach epilacji laserowej przy użyciu najnowocześniejszych technologii laserowych do usuwania owłosienia. Zabieg laserowego usuwania owłosienia brwi i okolic to w pełni bezpieczny zabieg realizowany przez doświadczonych specjalistów.

Efekty zabiegu

Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu

Cennik

Nazwa zabieguCzas trwania zabieguCena zabiegu
Epilacja laserowa brwi 15 min79 zł
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu
Epilacja laserowa brwi
15 min
79 zł

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się już teraz!