Skuteczne epilacja laserowa całych nóg

Owłosienie na nogach może się różnić w poszczególnych partiach – włosy mogą być ciemniejsze, gęstsze i twardsze na łydkach, a jaśniejsze, rzadsze i delikatniejsze na udach. Epilacja laserowa nóg pozwala na skuteczne usunięcie różnych rodzajów włosków z całych nóg. Zaawansowane technologicznie urządzenie do epilacji laserowej SHR emituje światło, które jest pochłaniane przez melaninę (barwnik włosów), a następnie dociera w głąb skóry i niszczy macierze włosów. Dzięki temu włosy na Twoich nogach już nie odrastają! Zabiegi laserowej epilacji nóg przeprowadzane są w serii, zgodnie z indywidualnie ustalonym planem. Parametry urządzenia dobierane są do koloru Twoich włosów i skóry (z uwzględnieniem różnic w owłosieniu w poszczególnych partiach nóg!) oraz reakcji Twojego organizmu na kolejne zabiegi.

Laserowa epilacja nóg

Chcesz skończyć raz na zawsze z goleniem nóg? Epilacja laserowa nóg, obejmująca całe nogi, to prosty sposób na trwałe usunięcie niechcianych włosków!

Wskazania do epilacji laserowej całych nóg:

chęć usunięcia zbędnego owłosienia z łydek, kolan i ud
nadmierne owłosienie całych nóg u kobiet
nieskuteczność lub nieefektywność innych metod depilacji
nieprzyjemne skutki uboczne wcześniej stosowanych innych metod depilacji
niska odporność na ból

Przeciwwskazania do epilacji laserowej nóg:

ciąża i karmienie piersią
nowotwory skóry i podejrzane zmiany barwnikowe
aktywne i przebyte choroby nowotworowe
choroby tkanki łącznej, epilepsja, cukrzyca
choroby układu krążenia, niewydolność mięśnia sercowego, rozrusznik serca
skłonność do powstawania żylaków i naczyniaków
przyjmowanie niektórych leków (fotouczulających, hormonalnych, rozrzedzających krew)
aktywne stany zapalne skóry (w miejscu wykonywania zabiegu)
implanty i metalowe protezy (w miejscu wykonywania zabiegu)

Efekty laserowej epilacji nóg

Podczas pierwszego zabiegi niszczone jest około 20-30% owłosienia, które wypadają w ciągu 10 – 14 dni. To wówczas większość Klientek i Klientów zauważa pierwsze efekty epilacji laserowej! Dodatkowo niemal od razu po zabiegu możesz cieszyć się spowolnieniem wzrostu włosów, które stają się również jaśniejsze i bardziej miękkie. Dzięki temu możesz szybko zrezygnować z golenia lub skutecznie zmniejszyć jego częstotliwość. Laserowa epilacja przeprowadzana w naszych gabinetach wyróżnia się znikomą bolesnością (nawet podczas opracowywania dużych partii ciała, takich jak całe nogi!) oraz wysoką skutecznością, pozwalającą na trwałe usunięcie do 100% niechcianego owłosienia.

Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu

Sprawdź też

Kategorie
Epilacja laserowa pach

Idealnie gładkie i jasne pachy? Epilacja laserowa pach to najlepszy sposób na skuteczne usunięcie niechcianych włosków z pach raz na zawsze!

Kategorie
Epilacja laserowa łydek

Epilacja laserowa łydek pozwala na stałe pozbyć się uciążliwego owłosienia i uniknąć ryzyka wrastania włosków w skórę, które często pojawia się jako efekt uboczny po depilacji warunkach domowych.

Kategorie
Epilacja laserowa wąsika

Wąsik nad górną wargą sprawia, że czujesz się niekomfortowo? Usuń go raz na zawsze! Laserowa epilacja wąsika to najlepszy sposób na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia z twarzy!

Kategorie
Epilacja laserowa brody

Broda bez niechcianych włosków? Epilacja laserowa to zabieg, który pozwala na skuteczne i bezpieczne usunięcie owłosienia z twarzy, raz na zawsze.

Kategorie
Bikini płytkie – epilacja

Chcesz bezpiecznie i skutecznie usunąć owłosienie z okolic bikini? Jesteś we właściwym miejscu! Epilacja laserowa bikini pozwala szybko pozbyć się niechcianych włosków!

Kategorie
Bikini głębokie – epilacja

Depilacja bikini, zwłaszcza w wersji brazylijskiej, czyli głębokiej, obejmuje obszar pachwin, wzgórka łonowego i warg sromowych.

Kategorie
Epilacja laserowa rąk

Gładkie ręce, bez niechcianych włosków? To możliwe! Epilacja laserowa rąk umożliwia skuteczne usunięcie włosów z całych rąk lub ich dowolnej części, raz na zawsze!

Kategorie
Epilacja laserowa brwi

Chcesz trwale wyregulować brwi, pozbyć się niechcianych włosków wyrastających pod linią brwi lub między nimi, na nasadzie nosa? Epilacja laserowa brwi to zabieg dla Ciebie!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Zapisz się na zabieg już dziś!