Laserowa epilacja pach – usuń niechciane włoski!

Epilacja laserowa pachy pozwala na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia. Możesz się cieszyć gładkimi pachami, bez nieestetycznych ciemnych punkcików widocznych pod skórą. Podczas zabiegu laserowej epilacji pach usuwane są włoski wraz z cebulkami i macierzą, dzięki czemu skóra pach pozostaje gładka, a włoski już nie odrastają. Epilacja laserowa pod pachami to zabieg, który przeprowadzamy z użyciem najnowocześniejszych urządzeń SHR, z głowicami idealnie dopasowanymi do opracowywanego obszaru. Zabiegi przeprowadzamy w serii, dopasowując parametry urządzenia do indywidualnych cech i aktualnych potrzeb. Laserowa epilacja pach jest całkowicie bezpieczna dla skóry!

Epilacja laserowa pod pachami

Idealnie gładkie i jasne pachy? Epilacja laserowa pach to najlepszy sposób na skuteczne usunięcie niechcianych włosków z pach raz na zawsze!

Wskazania do epilacji laserowej pach:

chęć usunięcia zbędnego owłosienia pod pachami
nadmierne owłosienie pach u kobiet - gęste, szybko rosnące włosy
nieskuteczność innych metod depilacji - konieczność codziennego golenia w celu utrzymania efektu gładkich pach
nieprzyjemne skutki uboczne wcześniej stosowanych innych metod depilacji
niska odporność na ból

Przeciwwskazania do epilacji laserowej pach:

ciąża i karmienie piersią
nowotwory skóry i podejrzane zmiany barwnikowe
aktywne i przebyte choroby nowotworowe
choroby tkanki łącznej, epilepsja, cukrzyca
choroby układu krążenia, niewydolność mięśnia sercowego, rozrusznik serca
przyjmowanie niektórych leków (fotouczulających, hormonalnych, rozrzedzających krew)
aktywne stany zapalne skóry (w miejscu wykonywania zabiegu)

Efekty laserowej epilacji pach

Pierwsze efekty epilacji laserowej zobaczysz już w ciągu 10 – 14 dni po pierwszy zabiegu z serii. To wówczas wypadną zniszczone włoski, inne będą rosnąć wolniej oraz będą również zdecydowanie cieńsze. Efekty epilacji laserowej pach będą postępować sukcesywnie w ramach serii zabiegów, prowadząc do usunięci nawet 100% niechcianego owłosienia. Laserowa epilacja pach przeprowadzana w naszych gabinetach wyróżnia się znikomą bolesnością oraz wysoką skutecznością.

Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu

Zobacz pozostałe zabiegi

Kategorie
Epilacja laserowa łydek

Epilacja laserowa łydek pozwala na stałe pozbyć się uciążliwego owłosienia i uniknąć ryzyka wrastania włosków w skórę, które często pojawia się jako efekt uboczny po depilacji warunkach domowych.

Kategorie
Epilacja laserowa nóg – całe nogi

Chcesz skończyć raz na zawsze z goleniem nóg? Epilacja laserowa nóg, obejmująca całe nogi, to prosty sposób na trwałe usunięcie niechcianych włosków!

Kategorie
Epilacja laserowa wąsika

Wąsik nad górną wargą sprawia, że czujesz się niekomfortowo? Usuń go raz na zawsze! Laserowa epilacja wąsika to najlepszy sposób na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia z twarzy!

Kategorie
Epilacja laserowa brody

Broda bez niechcianych włosków? Epilacja laserowa to zabieg, który pozwala na skuteczne i bezpieczne usunięcie owłosienia z twarzy, raz na zawsze.

Kategorie
Bikini płytkie – epilacja

Chcesz bezpiecznie i skutecznie usunąć owłosienie z okolic bikini? Jesteś we właściwym miejscu! Epilacja laserowa bikini pozwala szybko pozbyć się niechcianych włosków!

Kategorie
Bikini głębokie – epilacja

Depilacja bikini, zwłaszcza w wersji brazylijskiej, czyli głębokiej, obejmuje obszar pachwin, wzgórka łonowego i warg sromowych.

Kategorie
Epilacja laserowa rąk

Gładkie ręce, bez niechcianych włosków? To możliwe! Epilacja laserowa rąk umożliwia skuteczne usunięcie włosów z całych rąk lub ich dowolnej części, raz na zawsze!

Kategorie
Epilacja laserowa brwi

Chcesz trwale wyregulować brwi, pozbyć się niechcianych włosków wyrastających pod linią brwi lub między nimi, na nasadzie nosa? Epilacja laserowa brwi to zabieg dla Ciebie!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na wizytę