Usuwanie owłosienia z dłoni, przedramion i ramion

Epilacja laserowa rąk przeprowadzana z zastosowaniem zaawansowanego technologicznie urządzenia metodą SHR pozwala na trwałe usuwanie różnych rodzajów włosów. Światło emitowane przez głowice urządzenia jest pochłaniane przez melaninę (barwnik włosów), dociera w głąb skóry i niszczy macierze włosów. Dzięki temu włosy na rękach już nie odrastają! Zabiegi przeprowadzane są w serii, zgodnie z planem ustalonym indywidualnie dla Ciebie, uwzględniającym kolor Twoich włosów i skóry, a także reakcje Twojego organizmu na kolejne zabiegi. Laserowa epilacja rąk jest całkowicie bezpieczna dla skóry!

Bezpieczna i trwała epilacja laserowa rąk

Gładkie ręce, bez niechcianych włosków? To możliwe! Epilacja laserowa rąk umożliwia skuteczne usunięcie włosów z całych rąk lub ich dowolnej części, raz na zawsze! Sprawdź sama już teraz!

Wskazania do epilacji laserowej rąk:

chęć usunięcia zbędnego owłosienia z rąk
nadmierne owłosienie rąk u kobiet, będące efektem zaburzeń hormonalnych lub hirsutyzmu
nieskuteczność innych metod depilacji
nieprzyjemne skutki uboczne wcześniej stosowanych innych metod depilacji
niska odporność na ból

Przeciwwskazania do epilacji laserowej rąk:

ciąża i karmienie piersią
nowotwory skóry i podejrzane zmiany barwnikowe
aktywne i przebyte choroby nowotworowe
choroby tkanki łącznej, epilepsja, cukrzyca
choroby układu krążenia, niewydolność mięśnia sercowego, rozrusznik serca
skłonność do powstawania żylaków i naczyniaków
przyjmowanie niektórych leków (fotouczulających, hormonalnych, rozrzedzających krew)
aktywne stany zapalne skóry (w miejscu wykonywania zabiegu)
aktywne stany zapalne skóry (w miejscu wykonywania zabiegu)

Efekty laserowej epilacji rąk

Efekty epilacji postępują sukcesywnie, a ich widoczność zwiększa się z każdym zabiegiem. Podczas pierwszego zabiegu niszczone jest około 20 -30% włosów, które wypadają po około 10 – 14 dniach. To wówczas większość Klientek i Klientów zauważa pierwsze efekty epilacji laserowej rąk! Dodatkowo efektem epilacji SHR jest zawsze spowolnienie wzrostu włosa, co pozwala od razu zmniejszyć częstotliwość golenia. Laserowa epilacja przeprowadzana w naszych gabinetach wyróżnia się znikomą bolesnością oraz wysoką skutecznością, pozwalającą na trwałe usunięcie do 100% niechcianego owłosienia. To najnowocześniejsza alternatywa dla wszystkich dotąd stosowanych metod trwałej depilacji!

Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu

Cennik

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Zabieg laserowej epilacji rąk 15 169
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Zabieg laserowej epilacji rąk

Kategorie
Epilacja laserowa pach

Idealnie gładkie i jasne pachy? Epilacja laserowa pach to najlepszy sposób na skuteczne usunięcie niechcianych włosków z pach raz na zawsze!

Kategorie
Epilacja laserowa łydek

Epilacja laserowa łydek pozwala na stałe pozbyć się uciążliwego owłosienia i uniknąć ryzyka wrastania włosków w skórę, które często pojawia się jako efekt uboczny po depilacji warunkach domowych.

Kategorie
Epilacja laserowa nóg – całe nogi

Chcesz skończyć raz na zawsze z goleniem nóg? Epilacja laserowa nóg, obejmująca całe nogi, to prosty sposób na trwałe usunięcie niechcianych włosków!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się wszystkiego o laserowej epilacji rąk oraz jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę naszego salonu kosmetologii estetycznej. Umów się już teraz

Umów się na zabieg już dziś!