Laserowe odmładzanie dekoltu

Na Twoim dekolcie pojawiły się pierwsze zmarszczki? Skóra nieco zwiotczała, straciła swój blask i jędrność? a może borykasz się z „dekoltem włoszki”? To pierwsze oznaki starzenia się skóry, które możesz usunąć lub efektywnie zredukować! Nowoczesna laseroterapia, przeprowadzana na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, to gwarancja bezinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów, charakteryzujących się optymalną skutecznością.

Umów się

Zabiegi laserowe na dekolt - przekonaj się jak działa laser!

Wiązka lasera SHR EPIL MOTION wnika w głąb skóry i powoduje uszkodzenia jej wewnętrznych struktur. Po co? Aby pobudzić skórę do działania! Po zabiegach laserowych na dekolt rozpoczyna się intensywny proces regeneracji skóry, w ramach którego produkcja kolagenu i elastyny znowu nabiera tempa. Efekt? Skóra jest widocznie odświeżona, zdecydowanie gładsza i pełna blasku. Zmarszczki zostają zlikwidowane lub skutecznie spłycone i mniej widoczne. Skóra dekoltu odzyskuje jędrność i młody wygląd.

Wskazania do zabiegu fotoodmładzania dekoltu

zmniejszona jędrność skóry
cera naczynkowa
przebarwienia słoneczne

Przeciwwskazania dla zabiegu laserowego odmładzania dekoltu

świeżą opaleniznę
zaburzenia krzepnięcia krwi
choroby nowotworowe
choroby endokrynologiczne
łuszczycę
cukrzycę
migreny

Efekty zabiegu

Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu

Cennik

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę

Zobacz też

Kategorie
Laserowe odmładzanie biustu

Laser SSR Push-up czyli laserowy lifting piersi to doskonała alternatywa dla metod chirurgicznych i poprawy wyglądu piersi implantami.

Kategorie
Laserowe odmładzanie dłoni

Laserowe odmładzanie dłoni to najskuteczniejszy z bezinwazyjnych zabiegów na tę partię ciała! Zabiegi na odmładzanie dłoni wykonywane z użyciem nowoczesnego lasera SHR EPIL MOTION.

Kategorie
Laserowe odmładzanie szyi

Przywróć sprężystość oraz usuń zmarszczki na szyi, dzięki laserowemu odmładzaniu szyi.

Kategorie
Laserowe odmładzanie twarzy

Zabieg laserowego odmładzania twarzy jest najzdrowszym i najskuteczniejszym zabiegiem odmładzającym skórę i znacząco dystansuje wszystkie metody inwazyjne.

Odmładzanie dekoltu laserem w White Łąka

Szukasz gabinetu, w którym wykonuje się laserowe odmładzanie dekoltu? Jesteś we właściwym miejscu! W komfortowych gabinetach White Łąka o Twój dekolt zadba doświadczony, wysoko wykwalifikowany personel, który do swojej wyłącznej dyspozycji ma innowacyjne urządzenia laserowe. Wszystkie zabiegi laserem na dekolt przeprowadzane są bezinwazyjnie, z zastosowaniem indywidualnie dobranych parametrów urządzenia, co pozwala na wykorzystanie pełnej mocy urządzenia w maksymalnie bezpieczny dla Ciebie i Twojej skóry sposób.

Umów się już dziś na wizytę w gabinecie White Łąka!

Umów się