Fotoodmładzanie dłoni laserem

Skóra na Twoich dłoniach stopniowo traci jędrność, wiotczeje i marszczy się? Na skórze pojawiły się nieestetyczne przebarwienia? Możesz przywrócić jej zdrowy blask, witalność i młody wygląd! Laserowe odmładzanie dłoni to najskuteczniejszy z bezinwazyjnych zabiegów na tę partię ciała! Zabiegi na odmładzanie dłoni wykonywane z użyciem nowoczesnego lasera SHR EPIL MOTION są całkowicie bezpieczne, a parametry urządzenia indywidualnie dopasowywane do Twojej skóry!

Umów się

Odmładzanie dłoni - poznaj siłę lasera!

Laserowe odmładzanie dłoni to zabieg, podczas którego wiązka światła laserowego przenika w głąb skóry i prowadzi do powstania kontrolowanych uszkodzeń - bez uszkadzania innych tkanek i zewnętrznej warstwy skóry! Po zabiegu rozpoczyna się proces intensywnej regeneracji i przebudowy struktur w skórze, przyspiesza produkcja kolagenu i elastyny. Efekt? Skóra dłoni staje się wyraźnie gładsza, jędrniejsza i pięknie rozświetlona. Poprawia się jej napięcie i elastyczność, a dzięki zlikwidowaniu zmian barwnikowych - wyrównany zostaje koloryt skóry. Efekty są spektakularne już po pierwszym zabiegu.

Efekty zabiegu

Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu

Cennik

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę

Zobacz też

Kategorie
Laserowe odmładzanie biustu

Laser SSR Push-up czyli laserowy lifting piersi to doskonała alternatywa dla metod chirurgicznych i poprawy wyglądu piersi implantami.

Kategorie
Laserowe odmładzanie dekoltu

Zabieg fotoodmładzania dekoltu skutecznie redukuje, a nawet usuwa pierwsze oznak starzenia się skóry w okolicach dekoltu.

Kategorie
Laserowe odmładzanie szyi

Przywróć sprężystość oraz usuń zmarszczki na szyi, dzięki laserowemu odmładzaniu szyi.

Kategorie
Laserowe odmładzanie twarzy

Zabieg laserowego odmładzania twarzy jest najzdrowszym i najskuteczniejszym zabiegiem odmładzającym skórę i znacząco dystansuje wszystkie metody inwazyjne.

Zabiegi na odmładzanie dłoni w White Łąka

Wyposażyliśmy nasze gabinety w najnowocześniejsze, zaawansowane urządzenia laserowe SHR EPIL MOTION, dzięki którym możemy zaoferować Ci szeroki wachlarz bezinwazyjnych i skutecznych zabiegów. Zabiegi przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych standardów, gwarantując indywidualne podejście do Ciebie i Twojego problemu. Odmładzanie dłoni wykonamy w znieczuleniu miejscowym, by zniwelować bolesność i zapewnić Ci maksymalny komfort podczas całego zabiegu. Sprawdź już dziś i umów się na bezpłatną konsultację, w której trakcie, nasz doświadczony zespół pomoże Ci wybrać zabieg skrojony na twoje potrzeby i zamierzone cele. Przekonaj się, czy terapia fotoodmładzania dłoni jest dla Ciebie!

Umów się