Odmładzanie laserowe szyi

Skóra szyi jest bardzo wrażliwa i podatna na działanie czynników zewnętrznych. Te właśnie cechy oraz nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV sprawiają, że efekty starzenia się skóry są na szyi widoczne znacznie wcześniej niż na innych partiach ciała. Skóra na szyi szybko staje się mniej jędrna, bardziej obwisła i pozbawiona elastyczności, marszczy się i tworzy nieestetyczne wałki. Obwisła skóra na szyi to także rezultat zjawiska nazywanego tech-neck, polegającego na zbyt częstym pochylaniu głowy do smartfona. Jesienią i zimą można ten defekt ukryć pod golfem czy szalikiem, wiosną i latem zależy nam na nieograniczonej ekspozycji szyi i dekoltu.

 

W pierwszych dniach po laserowym odmładzaniu szyi zakazana jest ekspozycja na słońce czy opalanie w solarium, nie wolno zażywać sauny i nadmiernego wysiłku fizycznego, a także kosmetyków zawierających alkohol. Istotne jest smarowanie miejsc poddanych zabiegowi kremem z wysokim filtrem.

Umów się

Rezultaty liftingu szyi laserem

Najlepsze rezultaty liftingu szyi laserem widoczne są u pań przed 40. rokiem życia. Dzięki wykorzystaniu precyzyjnej wiązki światła laserowego SSR, które trafia dokładnie w miejsce poddawane odbudowie i nie powoduje uszkodzenia tkanek ościennych, skóra szyi staje się jędrniejsza, zwiększa się jej napięcie, redukcji ulegają widoczne zmarszczki i przebarwienia.

Przeciwwskazania do odmładzania szyi laserem

świeża opalenizna
zażywanie leków fotouczulających
zaburzenia krzepnięcia krwi
choroby serca w tym nadciśnienie tętnicze
zaostrzenie chorób przewlekłych (z autoagresji, cukrzycy, łuszczycy i innych)
choroby nowotworowe
choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry

Efekty zabiegu

Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu

Cennik

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę

Zobacz też

Kategorie
Laserowe odmładzanie biustu

Laser SSR Push-up czyli laserowy lifting piersi to doskonała alternatywa dla metod chirurgicznych i poprawy wyglądu piersi implantami.

Kategorie
Laserowe odmładzanie dłoni

Laserowe odmładzanie dłoni to najskuteczniejszy z bezinwazyjnych zabiegów na tę partię ciała! Zabiegi na odmładzanie dłoni wykonywane z użyciem nowoczesnego lasera SHR EPIL MOTION.

Kategorie
Laserowe odmładzanie dekoltu

Zabieg fotoodmładzania dekoltu skutecznie redukuje, a nawet usuwa pierwsze oznak starzenia się skóry w okolicach dekoltu.

Kategorie
Laserowe odmładzanie twarzy

Zabieg laserowego odmładzania twarzy jest najzdrowszym i najskuteczniejszym zabiegiem odmładzającym skórę i znacząco dystansuje wszystkie metody inwazyjne.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się