Fotoodmładzanie odmładzanie twarzy

Laserowe odmładzanie twarzy może być wykonywane przy użyciu lasera emitującego światło o jednej długości fali albo emitującego w tym samym momencie kilka fal o różnej długości. W tym drugim przypadku można likwidować wiele oznak starzenia się twarzy równocześnie – tak działa laser IPL (ang. Intense Pulse Light) w technologii SSR (ang. Super Skin Rejuvenation).

Fotoodmładzanie twarzy laserem obejmuje takie oznaki starzenia się jak:

  • przebarwienia posłoneczne i plamy wątrobowe
  • zmniejszenie jędrności skóry
  • zmarszczki
  • zasinienia pod oczami

Ponadto jest skuteczne w przypadku leczenia cery naczynkowej, tzw. cery palacza i niwelacji blizn potrądzikowych.

Umów się już dziś!

Laserowe odmładzanie skóry twarzy w White Łaka

Wyposażyliśmy nasze gabinety w innowacyjne urządzenia, zaprojektowane z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług z zakresu odmładzania twarzy. Nasze doświadczone i wysoko wykwalifikowane kosmetolożki przeprowadzą szczegółową konsultację, w ramach której przeanalizują rodzaj i kondycję Twojej skóry, by następnie zaproponować Ci indywidualny plan zabiegów laserowego odmładzania twarzy. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, całkowite bezpieczeństwo, bezkonkurencyjną skuteczność oraz komfortową atmosferę.

Przebieg zabiegu fotoodmładzania

Odmładzanie laserowe może być zastosowane na dowolnej części ciała, jednak najczęściej zabiegowi poddaje się skórę twarzy, szyi, ramion i dekoltu oraz dłoni. Skóra smarowana jest ochronnym żelem (takim samym jak podczas USG), a następnie naświetlana laserem. Po zabiegu może wystąpić podrażnienie skóry, zaczerwienienie oraz uczucie ściągnięcia. Aby złagodzić te objawy, obszar traktuje się odpowiednim kremem łagodzącym. W pierwszych dniach o zabiegu zaleca się ograniczenie makijażu. Dzień po zabiegu pacjent może wrócić do codziennej aktywności.

Fotoodmładzanie, czyli odmładzanie twarzy laserem

Laserowe odmładzanie twarzy przeprowadzamy z wykorzystaniem pulsacyjnego światła laserowego – naświetlania SSR. To metoda kompleksowo odmładzająca skórę, pozwalająca na uzyskanie efektu liftingującego bez naruszania ciągłości skóry. Seria zabiegów prowadzi do wyraźnego spłycenia zmarszczek i bruzd, redukcji poszerzonych porów i zamknięcia rozszerzonych naczynek krwionośnych. Owal twarzy ulega poprawie, a skóra twarzy zostaje efektywnie uelastyczniona i napięta, odzyskuje jędrność i sprężystość.

Wyrównanie kolorytu i likwidacja przebarwień

Odmładzanie twarzy laserem pozwala na skuteczna likwidację lub redukcję widoczności przebarwień. Zaburzenia barwnikowe skóry są wychwytywane za pomocą fali świetlnej o indywidualnie dobranych parametrach, a następnie niszczone pod wpływem rozgrzewającej mocy lasera. Cera zyskuje jednolity koloryt oraz zdecydowanie odświeżony i zdrowszy wygląd.

Wskazania do zabiegu laserowego odmładzania twarzy

przebarwienia posłoneczne i plamy wątrobowe
zmarszczki
zasinienia pod oczami
zmniejszenie jędrności skóry

Przeciwwskazania do fotoodmładzania twarzy

świeża opaleniznę
zażywanie leków fotouczulających
zaburzenia krzepnięcia krwi
choroby serca w tym nadciśnienie tętnicze
choroby endokrynologiczne
choroby nowotworowe
choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry

Efekty zabiegu

Dzięki dynamicznemu naświetlaniu światłem SSR uzyskujemy doskonałe efekty Liftingu i kompleksowego odmłodzenia skóry: wyrównania jej kolorytu poprzez zamknięcie rozszerzonych naczynek krwionośnych i rozjaśnienie przebarwień, spłycenia zmarszczek i bruzd, redukcję poszerzonych porów, poprawę owalu twarzy. Terapia Fotoodmładzanie Dynamiczne SSR to czteroetapowa kuracja składająca się z peelingu kawitacyjnego, mikrodermabrazji, naświetlania światłem lasera oraz wyciszającej maseczki. Nie narusza ciągłości skóry, zatem nie trzeba przechodzić rekonwalescencji w warunkach domowych i rezygnować z aktywności życia codziennego.

Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu

Cennik

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Fotoodmładzanie SSR Twarz, Szyja, Dekolt +przygotowanie +maska 120 539
Fotoodmładzanie SSR Twarz +przygotowanie +maska 105 419
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Fotoodmładzanie SSR Twarz, Szyja, Dekolt +przygotowanie +maska
120
539
Fotoodmładzanie SSR Twarz +przygotowanie +maska
105
419

Zobacz też

Kategorie
Laserowe odmładzanie biustu

Laser SSR Push-up czyli laserowy lifting piersi to doskonała alternatywa dla metod chirurgicznych i poprawy wyglądu piersi implantami.

Kategorie
Laserowe odmładzanie dłoni

Laserowe odmładzanie dłoni to najskuteczniejszy z bezinwazyjnych zabiegów na tę partię ciała! Zabiegi na odmładzanie dłoni wykonywane z użyciem nowoczesnego lasera SHR EPIL MOTION.

Kategorie
Laserowe odmładzanie dekoltu

Zabieg fotoodmładzania dekoltu skutecznie redukuje, a nawet usuwa pierwsze oznak starzenia się skóry w okolicach dekoltu.

Kategorie
Laserowe odmładzanie szyi

Przywróć sprężystość oraz usuń zmarszczki na szyi, dzięki laserowemu odmładzaniu szyi.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Zapraszamy do skorzystania z darmowych konsultacji, w których trakcie nasi doświadczeni Kosmetolodzy rozwieją wszystkie wątpliwości na temat zabiegu fotoodmładzania twarzy laserem oraz pomogą dobrać zabieg spersonalizowany pod Twoje potrzeby i oczekiwania. Zapisz się na konsultację już dziś

Skorzystaj z konsultacji już dziś