Epilacja laserowa nóg

Zbędne owłosienie na łydkach, kolanach lub udach? Epilacja laserowa SHR to zabiegi laserowe na nogi najnowszej generacji, umożliwiające bezpieczne i trwałe usuwania niechcianych włosków z dowolnych partii nóg lub z całych nóg. Zabiegi przeprowadzamy w seriach, dopasowując parametry urządzenia do Twoich indywidualnych cech – koloru owłosienia, tempa wzrostu włosów oraz koloru skóry. Zabiegi SHR wyróżnia skuteczność i znikoma bolesność. Pierwsze efekty epilacji zauważasz już w ciągu 10 – 14 dni po pierwszym zabiegu z serii.

Zabiegi laserowe na nogi w White Łąka

W naszych gabinetach kosmetycznych świadczymy usługi na najwyższym poziomie, realizowane przez doświadczone kosmetolożki, mające do swojej wyłącznej dyspozycji innowacyjne, zaawansowane technologicznie urządzenia. Plan zabiegów zawsze ustalamy indywidualnie, by ich efekt w 100% spełniały Twoje oczekiwania.

Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu i ujędrnianie

Borykasz się z nadmiarem, opornej na dietę i ćwiczenia, tkanki tłuszczowej na nogach lub łydkach? Chcesz zredukować cellulit, zminimalizować widoczność blizn lub przebarwień? Opisz nam swój problem, a my zaproponujemy Ci zabiegi na nogi optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajduje się m.in.: zabiegi Cavi Lipo Dex, Endomasaż LIFT&ROLL, THERMO LIFT Fale Radiowe oraz THERMO LIP&ROLL.

Cennik

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Thermo LIP&ROLL 60 199
Cavi Lipo DEX Uda Wewnętrzna Str. 100 399
Cavi Lipo DEX Uda Tył 85 399
Cavi Lipo DEX Uda Przód 100 399
Cavi Lipo DEX Łydki 65 329
Cavi Lipo DEX Bryczesy 100 399
Cavi Lipo DEX Boczki 65 299
SHR Uda 45 269
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Thermo LIP&ROLL
Cavi Lipo DEX Uda Wewnętrzna Str.
100
399
Cavi Lipo DEX Uda Tył
Cavi Lipo DEX Uda Przód
100
399
Cavi Lipo DEX Łydki
Cavi Lipo DEX Bryczesy
100
399
Cavi Lipo DEX Boczki
SHR Uda

Skorzystaj również z:

Kategorie
Zabiegi na szyję

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zabiegów na szyje, intensywnie odżywiających i nawilżających, wygładzających skórę i przywracających jej młodzieńczy wygląd.

Kategorie
Zabiegi na biust

Jędrny biust z gładką i młodo wyglądającą skórą? W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów, dzięki którym Twój biust będzie się prezentował pięknie w każdej sytuacji!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaki zabieg na nogi jest dla Ciebie najodpowiedniejszy, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę salonu White Łąka.

Umów się na konsultację już teraz!