Nieinwazyjne ujędrnianie biustu

Skóra na biuście traci swoją jędrność z biegiem lat, a także w wyniku zmian hormonalnych (związanych m.in. z ciążą , połogiem i karmieniem piersią|) oraz wahań masy ciała. Chcesz poprawić wygląd i kondycje skóry na biuście? Cieszymy się, że do nas trafiłaś! Dysponujemy szerokim wachlarzem profesjonalnych, skutecznych i w 100% bezpiecznych zabiegów, których efekty przerosną Twoje oczekiwania!

Nieinwazyjne ujędrnianie biustu - bezpieczne i skuteczne

Naszym celem jest wsparcie jak najszerszego grona kobiet, dlatego w naszej ofercie znajdują się bezinwazyjne ujędrnianie biustu. To zabiegi wyróżniające się ponadprzeciętną skutecznością, bezpieczne i niewymagające rezygnowania z codziennych obowiązków. Możemy zaproponować Ci THERMO LIFT Fale Radiowe.

Zabieg laserowej epilacji dekoltu

Profesjonalne ujędrnianie biustu laserem

Fotoodmładzanie realizowane za pomocą pulsacyjnego światła laserowego działa zarówno powierzchniowo, jak i w głębokich warstwach skóry, stymulują jej intensywną odbudowę. Kompleksowe zabiegi fotoodmładzające pozwalają szybko i skutecznie poprawić napięcie i sprężystość skóry biustu, dodając jej elastyczności i skutecznie ujędrniając piersi. To również doskonały sposób na efektywne wygładzenie oraz wyrównanie kolorytu i likwidację ewentualnych przebarwień. Seria zabiegów ujędrniających biust przywraca skórze w każdym wieku zdrowy i młody wygląd.

Zabieg laserowej epilacji dekoltu

Ujędrnianie biustu – zabiegi w White Łąka

Wyposażyliśmy nasze gabinety w najnowocześniejsze, zaawansowane technologicznie urządzenia, dzięki którym możemy oferować szeroki zakres m.in. zabiegów ujędrniających biust. Nie działamy szablonowo! Nasze doświadczone i wysoko wykwalifikowane kosmetolożki szczegółowo analizują każdy problem, zapewniając indywidualne podejście i plany zabiegów opracowywane każdorazowo tylko dla Ciebie. Gwarantujemy komfortową atmosferę i obsługę realizowaną w oparciu o najwyższe standardy.

Cennik

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Fotoodmładzanie SSR Twarz, Szyja, Dekolt +przygotowanie +maska 120 min 539 zł
Fotoodmładzanie SSR Szyja, Dekolt +przygotowanie +maska 60min 319 zł
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Fotoodmładzanie SSR Twarz, Szyja, Dekolt +przygotowanie +maska
120 min
539 zł
Fotoodmładzanie SSR Szyja, Dekolt +przygotowanie +maska
60min
319 zł

Skorzystaj również z:

Kategorie
Ujędrnianie twarzy

Z biegiem lat owal naszej twarzy nieco się zmienia - skóra wiotczeje, policzki opadają, a na czole, w okolicach oczu i ust pojawiają się pierwsze zmarszczki.

Kategorie
Ujędrnianie pośladków

Ujędrnienie pośladków może wymagać zastosowania profesjonalnych zabiegów, oddziałujących kompleksowo na skórę. To zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń, intensywnie stymulujących skórę do odnowy i szybko dających rezultaty w postaci wyraźnie jędrniejszej pupy.

Kategorie
Ujędrnianie ud

Jędrne uda, z gładką i napięta skórą? To możliwe! Profesjonalne zabiegi na ujędrnienie ud pozwalają szybko i efektywnie nawilżyć, odżywić i uelastycznić skórę, dodając jej sprężystości i zdrowego wyglądu.

Kategorie
Ujędrnianie skóry

Chcesz poprawić jędrność skóry! Z przyjemnością wesprzemy Cię w dążeniu do celu! Oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów na ujędrnianie skóry!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na konsultację!