Brzuch po ciąży – popraw kondycję i wygląd skóry!

Skóra na Twoim brzuchu naciągnęła się podczas ciąży i nie wróciła do wyglądu sprzed tego okresu? To całkowicie normalne! Skóra potrzebuje przede wszystkim czasu na regenerację. Jeśli zależy Ci na szybkim powrocie do formy i zadbaniu o kondycję i wygląd skóry już teraz – skorzystaj z zabiegów ujędrniających na brzuch, które skutecznie wygładzą skórę, pobudzą intensywną odnowę włókien kolagenowych i elastyny, zlikwidują wiotkość i przywrócą sprężystość.

Ujędrnianie brzucha po ciąży - zabiegi

W Twoim brzuchu przez kilka miesięcy rósł i rozwijał się nowy człowiek? Twoje dziecko jest już na świecie, a Ty chcesz wrócić do formy sprzed ciąży? Z przyjemnością wesprzemy Cię w osiągnięciu tego celu! Skuteczne ujędrnianie brzucha po ciąży jest możliwe! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych zabiegów ujędrniających, dzięki którym Twoja skóra na brzuchu szybko odzyska sprężystość i elastyczność! Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Zabieg epilacji laserowej

Skuteczne zabiegi ujędrniające skórę brzucha po ciąży

Zabiegi ujędrniające brzuch po ciąży to przede wszystkim profesjonalne fotoodmładzanie SHR. Pulsacyjne światło laserowe intensywnie stymuluje odnowę skóry, skutecznie poprawia jej napięcie i sprężystość, efektywnie ją rozświetlając i wygładzając. Laserowe zabiegi na brzuch po ciąży pozwolą również zredukować cellulit oraz widoczność ewentualnych blizn i rozstępów. Ale to nie wszystko!

W naszej ofercie znajdziesz również zabiegi: CAVI LIPO DEX (redukujące komórki tłuszczowe, wygładzająca cellulit i przywracająca skórze jędrność), endomasażu LIFT&ROLL (głęboki masaż tkanek likwidujący problem cellulitu i obrzęków oraz ujędrniający skórę), THERMO LIFT Fale Radiowe (uelastyczniające, napinające i wygładzające skórę) oraz THERMO LIP&ROLL (redukujące fałdki, cellulit oraz wiotką skórę).

Ujędrnianie brzucha po ciąży – zabiegi w White Łąka

W gabinetach White Łąka pracujemy na najnowocześniejszej aparaturze i zaawansowanych technologicznie urządzeniach, dzięki czemu możemy oferować Ci zabiegi, których bezpieczeństwa i skuteczności jesteśmy pewni. Nasz doświadczone i wysoko wykwalifikowane kosmetolożki przeprowadzą z Tobą wstępny wywiad i szczegółowo przeanalizują kondycję skóry brzucha po ciąży, co pozwoli na precyzyjne dobranie rodzaju zabiegów i zaprojektowanie serii optymalnych działań, których celem będzie efektywne (i efektowne!) ujędrnienie brzucha po ciąży.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Zapisz się na zabieg już dziś!