Ujędrnianie pośladków – zabiegi

Zdrowo się odżywiasz i regularnie trenujesz, ale Twoim pośladkom brakuje jędrności? Możemy Ci pomóc! Ujędrnienie pośladków może wymagać zastosowania profesjonalnych zabiegów, oddziałujących kompleksowo na skórę. To zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń, intensywnie stymulujących skórę do odnowy i szybko dających rezultaty w postaci wyraźnie jędrniejszej pupy. Sprawdź, jaki zabieg ujędrniający pośladki będzie idealny dla Ciebie!

Laserowe ujędrnienie pośladków - skuteczne i bezpieczne

Zabiegi fotoodmładzające przeprowadzamy z zastosowanie zaawansowanego technologicznie urządzenia SSR. Pulsacyjne światło laserowe oddziałuje zarówno na powierzchnię skóry, jak i na jej głębsze warstwy. Efekt? Laserowe zabiegi ujędrniające pośladki przeprowadzane w indywidualnie zaprojektowanych seriach pozwalają szybko i skutecznie wyrównać koloryt skóry na pupie i zlikwidować przebarwienia, a także wyraźnie wygładzić i ujędrnić pośladki. Możesz zredukować widoczność cellulitu, wyrównać fałdki oraz uelastycznić skórę.

Depilacja IPL

Nieinwazyjne zabiegi ujędrniające pośladki

W naszej ofercie stawiamy na zabiegi, które łączą skuteczność z bezpieczeństwem. Ujędrnianie pośladków przeprowadzamy w oparciu o nieinwazyjne metody, które nie zaburzają Twojego planu dnia! Po każdym zabiegu możesz od razu wrócić do swoich obowiązków lub przyjemności. W zależności od indywidualnych potrzeb, w naszych gabinetach możesz skorzystać m.in. z bezinwazyjnej i bezbolesnej metody niszczenia komórek tłuszczowych i przywracającej skórze jędrność (CAVI LIPO DEX), endomasażu likwidującego cellulit i ujędrniającego skórę (LIFT&ROLL), a także zabiegów z użyciem fal radiowych (THERMO LIFT, THERMO LIP&ROLL).

Ujędrnianie pośladków – zabiegi w White Łąka

White Łąka to miejsce, w którym zapewniamy usługi świadczone przez wysoko wykwalifikowane specjalistki, które w nowocześnie wyposażonych gabinetach mają do swojej wyłącznej dyspozycji mają zaawansowany technologicznie urządzenia do ujędrniania różnych partii ciała. Każdy zabieg poprzedzamy szczegółową konsultacją, dzięki której możemy opracować dla Ciebie indywidualny plan działania.

Cennik zabiegów ujędrniania pośladków

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Cavi Lipo DEX Pośladki 100 min 399 zł
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Cavi Lipo DEX Pośladki
100 min
399 zł

Zobacz również

Kategorie
Ujędrnianie twarzy

Z biegiem lat owal naszej twarzy nieco się zmienia - skóra wiotczeje, policzki opadają, a na czole, w okolicach oczu i ust pojawiają się pierwsze zmarszczki.

Kategorie
Ujędrnianie biustu

Chcesz poprawić wygląd i kondycje skóry na biuście? Dysponujemy szerokim wachlarzem profesjonalnych, skutecznych i w 100% bezpiecznych zabiegów, których efekty przerosną Twoje oczekiwania!

Kategorie
Ujędrnianie ud

Jędrne uda, z gładką i napięta skórą? To możliwe! Profesjonalne zabiegi na ujędrnienie ud pozwalają szybko i efektywnie nawilżyć, odżywić i uelastycznić skórę, dodając jej sprężystości i zdrowego wyglądu.

Kategorie
Ujędrnianie skóry

Chcesz poprawić jędrność skóry! Z przyjemnością wesprzemy Cię w dążeniu do celu! Oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów na ujędrnianie skóry!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą!

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na konsultację!