Laserowe ujędrnienie ud 

Zabiegi fotoodmładzające na skórę ud pozwalają w krótkim czasie uzyskać doskonałe rezultaty! Pulsacyjne światło laserowe dociera w głąb skóry i stymuluje procesy odnowy komórkowej, pobudzając włókna kolagenowe i elastynowe do pracy. Skóra na Twoich udach odzyskuje młody wygląd, zostaje intensywnie wygładzona i uelastyczniona. To również skuteczny sposób na wyraźne zredukowanie cellulitu, pozbycie się nieestetycznych nierówności, przywrócenie skórze sprężystości i jędrności oraz wyrównanie kolorytu.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów ujędrniających, wykonywanych na nowoczesnych urządzeniach – skutecznych i bezpiecznych!

Umów się na wizytę!

Profesjonalne ujędrnianie ud w White Łąka

W naszych gabinetach pracujemy wyłącznie na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, oddziałujących na skórę wielotorowo i na różnych poziomach, zarówno powierzchniowo, jak i w głębokich warstwach skóry. Plan zabiegów zawsze ustalamy indywidualnie, optymalnie dopasowując ich rodzaj oraz parametry do kondycji Twojej skóry oraz Twoich potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy opiekę doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy zadbają o Twój komfort i jak najlepsze efekty zabiegów. 

Indywidualnie dobrane zabiegi na uda

Ale fotoodmładzanie to nie wszystko! W zależności od kondycji Twoje skóry, jej rodzaju i indywidualnych cech – możemy zaproponować Ci również: CAVI LIPO DEX, endomasaż LIFT&ROLL, THERMO LIFT Fale Radiowe oraz THERMO LIP&ROLL. To nowoczesne metody, które nie tylko ujędrniają uda, ale też umożliwiają pozbycie się nadprogramowej tkanki tłuszczowej, likwidację obrzęków i redukcję cellulitu.

Cennik

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Cavi Lipo DEX Uda Wewnętrzna Str. 100 399
Cavi Lipo DEX Uda Przód 100 399
Cavi Lipo DEX Uda Tył 85 399
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Cavi Lipo DEX Uda Wewnętrzna Str.
100
399
Cavi Lipo DEX Uda Przód
100
399
Cavi Lipo DEX Uda Tył

Zobacz też pozostałe zabiegi

Kategorie
Ujędrnianie twarzy

Z biegiem lat owal naszej twarzy nieco się zmienia - skóra wiotczeje, policzki opadają, a na czole, w okolicach oczu i ust pojawiają się pierwsze zmarszczki.

Kategorie
Ujędrnianie biustu

Chcesz poprawić wygląd i kondycje skóry na biuście? Dysponujemy szerokim wachlarzem profesjonalnych, skutecznych i w 100% bezpiecznych zabiegów, których efekty przerosną Twoje oczekiwania!

Kategorie
Ujędrnianie pośladków

Ujędrnienie pośladków może wymagać zastosowania profesjonalnych zabiegów, oddziałujących kompleksowo na skórę. To zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń, intensywnie stymulujących skórę do odnowy i szybko dających rezultaty w postaci wyraźnie jędrniejszej pupy.

Kategorie
Ujędrnianie skóry

Chcesz poprawić jędrność skóry! Z przyjemnością wesprzemy Cię w dążeniu do celu! Oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów na ujędrnianie skóry!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaki zabieg ujędrniania ud jest dla ciebie najlepszy, aby osiągnąć założony cel. Podczas konsultacji dowiesz się wszystkiego o zabiegu oraz poznasz pełną ofertę. Umów się już dziś!

Umów się na konsultację!