Usuwanie bryczesów aparaturą CAVI LIPO DEX – szybko i skutecznie

Pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z niektórych miejsc bywa naprawdę trudne! Nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia modelującego sylwetkę doskonale sprawdzają się w walce z tego typu problemami! Ultradźwiękowe niszczenie komórek tłuszczowych, aby zrealizować usuwanie bryczesów polega na bezinwazyjnym dotarciu do tkanki tłuszczowej, a następnie jej rozpuszczeniu poprzez wiązkę ultradźwięków z interferencją – bez uszkadzania innych tkanek. Usuwanie bryczesów CAVI LIPO DEX jest całkowicie bezpieczne i maksymalnie skuteczne. Zabieg usuwania bryczesów pozwala Ci raz na zawsze pozbyć się problemu nadmiaru tkanki tłuszczowej w problematycznej strefie oraz cieszyć się zdrowo wyglądającą, zdecydowanie jędrniejszą i rozświetloną skórą.

Nadmiar tkanki tłuszczowej w dolnych partiach ciała to problem, z którym zmaga się wiele kobiet! Szczególnie oporne na ćwiczenia i zdrową dietę są tzw. bryczesy, czyli tkanka tłuszczowa, która odkłada się na zewnętrznych częściach ud. Chcesz pozbyć się nieestetycznych wałeczków, które zaburzają proporcje Twojej sylwetki? Modelowanie sylwetki z użyciem skoncentrowanych ultradźwięków, endomasażu podciśnieniowego, mechanicznemu masowaniu, fali radiowej i terapeutycznym LED - wszystko w obszarze bryczesów to nasza propozycja właśnie dla Ciebie!

Zabiegi usuwania bryczesów w White Łąka

W naszych gabinetach czeka na Ciebie wysoko wykwalifikowany personel, który do swojej wyłącznej dyspozycji ma urządzenia najwyższej klasy. Wszystkie zabiegi aparaturą przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych standardów, uważnie dobierając intensywność oddziaływania wiązki do opracowywanej partii ciała, rodzaju problemu i typu tkanki. Gwarantujemy maksymalny komfort podczas każdego zabiegu i rezultaty, które w 100% spełnią Twoje oczekiwania.

Sprawdź też

Kategorie
Wyszczuplanie ramion zabiegi

Odkryj nowoczesne zabiegi na wyszczuplanie ramion - uzyskaj smukłe i zgrabne ramiona bez wysiłku!

Kategorie
Wyszczuplanie łydek zabiegi

Chcesz poprawić wygląd swoich łydek? Zależy Ci na efektownym wyszczupleniu nóg, a regularne treningi i zdrowa dieta nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Możemy Ci pomóc!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Skorzystaj z konsultacji już dziś!