Skuteczne wysmuklanie łydek – zabiegi laserem

Wyszczuplanie łydek jest możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii modelowani a sylwetki z użyciem aż 6 technologii w jednej sesji zabiegowej! Zaawansowane urządzenia pozwalają dodatkowo na przeprowadzanie bezinwazyjnych zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej, których skuteczność jest porównywalna do tradycyjnych, inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Ultradźwiękowe modelowanie sylwetki polega na rozbiciu tkanki tkanki tłuszczowej.

Drugi etap zabiegu to endomasaż podciśnieniowy z mechanicznymi rolkami odbarczający tkanki w obszarze zabiegowym i poprawiający przepływ krwi i limfy, aby ułatwić metabolizm rozbitych komórek tłuszczowych. Dodatkowo w obszarze zabiegowym działają fale radiowe i biostymulujące terapeutyczne światło LED. Dla wzbogacenia zabiegu w obszarze zabiegowym możemy zastosować w terapii łączonej fotoodmładzanie dynamiczne SSR które idealni ujędrni skórę i przywróci jej naturalna jędrność.

Wyszczuplanie łydek - zabiegi laserem

Chcesz poprawić wygląd swoich łydek? Zależy Ci na efektownym wyszczupleniu nóg, a regularne treningi i zdrowa dieta nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Możemy Ci pomóc! W szerokim wachlarzu naszych zabiegów znajduje się m.in. ultradźwiękowe wyszczuplanie łydek na CAVI LIPO DEX, czy laserowe ujędrnienie z użyciem fotoodmładzania dynamicznego SSR, które pozwala na skuteczne wysmuklenie nóg - bezpiecznie i bezinwazyjnie.

Laserowe wyszczuplanie łydek w White Łąka

Wyposażyliśmy nasze gabinety w najwyższej klasy sprzęt, dzięki któremu nasz zespół doświadczonych fachowców może przeprowadzać efektywne zabiegi modelujące i wyszczuplające, m.in. w obrębie łydek. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego problemu oraz profesjonalne zabiegi wykonywane za pomocą aparatury CAVI LIP DEX i precyzyjnie skalibrowanego lasera, którego parametry są każdorazowo dopasowywane do konkretnego pacjenta, jego potrzeb i oczekiwań. Zadbamy o Twój maksymalny komfort i optymalnie satysfakcjonujące rezultaty zabiegu.

Zobacz pozostałe zabiegi

Kategorie
Bryczesy – usuwanie

Zaawansowane laserowe wyszczuplanie bryczesów - redukuj centymetry i ciesz się wymodelowanymi kształtami!

Kategorie
Wyszczuplanie ramion zabiegi

Odkryj nowoczesne zabiegi na wyszczuplanie ramion - uzyskaj smukłe i zgrabne ramiona bez wysiłku!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Skorzystaj z konsultacji już dziś!