Zabiegi laserem i thermolifting na wyszczuplanie ramion

Wykonuje się je przy użyciu lasera SHR EPIL MOTION i fali radiowej. Thermolifting falą radiową powoduje obkurczenie włókien kolagenowych, co daje efekt ściągnięcia i napięcia tkanki podskórnej po zabiegu. Laser SHR EPIL MOTION z technologią bezbolesnego fotoodmładzania dynamicznego SSR stymuluje laserowo komórki skóry, dodatkowo wyrównuje koloryt i zamyka małe naczynia krwionośne. Zabieg jest wykonywany bez znieczulenia, i nie wymaga rekonwalescencji.

Wyszczuplanie ramion - zabiegi laserem

Obwisła i wiotka skóra na ramionach, skutek utraty jędrności skóry lub gwałtownego spadku masy ciała (defekt estetyczny zwany pelikanami) pojawia się równie często jak nadprogramowa tkanka tłuszczowa. Choć oba problemy można częściowo rozwiązać za pomocą intensywnego treningu, najlepsze efekty przynoszą zabiegi, które likwidują tłuszcz i ujędrniają skórę. Zaburzenie proporcji ramion bywa kłopotliwe przy doborze garderoby, może także stanowić znaczny dyskomfort latem, kiedy upały zmuszają nas do sięgania po koszulki i sukienki z odkrytymi ramionami. Aby osiągnąć maksimum efektów i przywrócić skórze ramion młodzieńczy wygląd, należy liczyć się z koniecznością przeprowadzenia serii kilku zabiegów.

Wskazania do laserowego wyszczuplania ramion

nadmierna ilość tkanki tłuszczowej w obszarze ramion
brak elastyczności skóry

Przeciwwskazania do laserowego wyszczuplania ramion

cukrzyca
niewydolność wątroby
leki fotouczuleniowe
niewydolność nerek
choroby serca

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na wizytę