• Kontakt

     
     

Kontakt

Napisz do nas
Zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich przez WHITE ŁĄKA KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA w celu kontaktu zwrotnego oraz wysłania skierowanej do mnie oferty handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie przez nas tych danych osobowych może uniemożliwić nam świadczenie Państwu usług drogą elektroniczną.

Dane osobowe przekazane nam przez Państwa w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego na stronie internetowej http://whitelaka.pl są przetwarzane przez WHITE ŁĄKA Kosmetologia Estetyczna ul. Ostródzka 183, 03-289 Warszawa, GANC-SERVICE Konrad Gancarczyk z siedzibą Piaski Małe 3, 72-112 Stepnica NIP: 8561721623, Regon: 321023797, który jest administratorem tych danych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane osobowe, które Państwo nam powierzają: imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, przetwarzane są w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji usługi świadczonej drogą elektroniczną, w celu zwrotnego kontaktu oraz dopasowania oferty do indywidualnych preferencji - profilowanie.

Powierzając nam swoje dane osobowe mają Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli chcieliby Państwo zmienić, uzupełnić lub usunąć dane, to można to zrobić zgłaszając nam ten fakt mailowo: whitelaka@gmail.com.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Państwa strony ograniczających tę zgodę.

Państwa dane osobowe są przechowywane w bazie danych, w której zastosowano środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych zgodne z wymaganiami określonymi przez powszechnie obowiązujące przepisy prawa dotyczące ochrony danych osobowych. Dane osobowe nie są udostępniane osobom trzecim.

White Łąka

Kosmetologia estetyczna

ul. Ostródzka 183

03-289 Warszawa

792-188-188

Pn - Sb: 8:00 - 22:00

instagram

 

Dojazd