Zabiegi dla mężczyzn

Współcześni mężczyźni chętnie korzystają z zabiegów kosmetycznych. Atrakcyjny zadbany wygląd oraz starannie dobrana odzież to gwarancja dobrego samopoczucia oraz bycia postrzeganym jako osoba nowoczesna i świadoma własnej wartości.

Mężczyźni pojawiają się w gabinetach kosmetycznych nie tylko po to, żeby poprawić niedoskonałości swojego ciała, ale także w celach profilaktycznych. Zadbana cera, skóra na ciele – na dobry wygląd pracuje się systematycznie dbając o skórę przez cały rok. Choć męska skóra jest grubsza niż kobieca, nie oznacza to wcale, że mężczyźni nie borykają się z jej przesuszeniem czy pękającymi naczynkami, przebarwieniami.

Umów się na wizytę!

Kategorie zabiegów

Depilacja dla mężczyzn (laserowa)

Długotrwała depilacja męska to gwarancja, że pożegnasz zbędne owłosienie, bez ryzyka poparzeń i ponawiania się problemu wrastających włosków.

Peeling dla mężczyzn

W ofercie gabinetów White Łąką znajduje się szeroki wybór peelingów dla mężczyzn, wśród których z pewnością jest metoda idealna właśnie dla Ciebie.

asd

Strefa mężczyzn obejmuje zbiegi związane z

  • Bezbolesną depilacją (laser)
  • Oczyszczanie wodorowe skóry twarzy i ciała zatrzymujące procesy starzenia i przywracające zdrowy wygląd
  • Zabiegami modelującymi i relaksującymi ciało (CAVI LIPO DEX, endomasaż, thermolifting)
  • Zabiegami pielęgnacyjnymi i odmładzającymi twarz ( peelingi chemiczne i laserowe fotoodmładzanie, laserowe zamykanie naczynek, laserowe usuwanie przebarwień i inne)
asd

Zabiegi pielęgnacyjne, estetyczne i przeciwstarzeniowe dla mężczyzn

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn przeprowadzane są z użyciem preparatów kosmetycznych uwzględniających potrzeby skóry panów o różnych typach cery. Zabiegi pielęgnacyjne, estetyczne i przeciwstarzeniowe dla mężczyzn cieszą się coraz większą popularnością, dlatego są precyzyjnie dobierane do ich indywidualnych potrzeb, a często poprzedzane także szczegółową diagnostyką.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą!

Skorzystaj z konsultację odnośnie zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn w naszym salonie kosmetologii estetycznej w Warszawa oraz telefoniczne. Z konsultacji można skorzystać codziennie i bezpłatnie. W trakcie konsultacji dowiesz się wszystkiego o wybranych zabiegach dla mężczyzn. Zapraszamy do kontaktu!

Umów się na wizytę