Męski peeling

Twoja twarz ma szarawy odcień, straciła swój blask i gładkość? To znak, że czas na męski peeling! Peeling dla faceta to zabieg o podwyższonej intensywności, idealnie dopasowanych do rodzaju i grubości Twojej skóry. Zastosowanie odpowiednich preparatów i sięgnięcie po sprawdzone metody oczyszczania męskiej skóry to gwarancja doskonałych rezultatów! Twoja twarz może odzyskać świeży i zdrowy wygląd! W ofercie gabinetów White Łąką znajduje się szeroki wybór peelingów dla mężczyzn, wśród których z pewnością jest metoda idealna właśnie dla Ciebie.

Umów się na wizytę!

Peeling dla mężczyzn – zabiegi

Peeling do twarzy dla mężczyzn

Dbając o zdrowy wygląd i doskonałą kondycję męskiej skóry pamiętaj o peelingu! To najlepszy sposób na skuteczne oczyszczenie cery, przywrócenie jej świeżego i młodego wyglądu oraz efektywne leczenie skórnych problemów. Intensywność zabiegów dopasowujemy do rodzaju Twojej skóry, jej indywidualnych potrzeb i aktualnych problemów.

Męski peeling – zabieg dla każdego faceta

Zabieg peelingu polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry poprzez złuszczenie martwego naskórka i efektywne usunięcie wszystkich zanieczyszczeń pochodzących z Twojego otoczenia. To również najlepszy sposób na odblokowanie ujść gruczołów łojowych i pożegnanie nieestetycznych wyprysków i zaskórników. Peeling przeprowadzany regularnie pozwoli Ci utrzymać Twoją skórę w doskonałej kondycji – zdrową, solidnie odżywioną i nawilżoną.

Peeling dla faceta – oczyszczanie skóry twarzy i ciała

Peeling kojarzysz przede wszystkim z oczyszczaniem twarzy? Wcale nas to nie dziwi! Peeling twarzy należy do najczęściej wykonywanych w tej kategorii! Jednak złuszczanie naskórka przeprowadzamy również na skórze ciała, m.in. ramion, brzucha czy pleców. Intensywny peeling wybranych partii skóry na ciele pozwoli Ci cieszyć się gładką i czystą skórą, bez przebarwień, zaczerwienień i różnego rodzaju pryszczy i zaskórników.

Zobacz również inne nasze zabiegi

Kategorie
Depilacja dla mężczyzn (laserowa)

Długotrwała depilacja męska to gwarancja, że pożegnasz zbędne owłosienie, bez ryzyka poparzeń i ponawiania się problemu wrastających włosków.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się już dziś!