Podnoszenie biustu bez operacji

Wygląd Twojego biustu to kwestia genów, zmian hormonalnych (m.in. związanych z ciążą i karmieniem piersią), ale również wahań wagi, diety i aktywności fizycznej. Ogromną rolę w kontekście wyglądu piersi odgrywa również skóra! To ona utrzymuje biust na swoim miejscu! Chcesz poprawić wygląd swoich piersi i skutecznie podnieść biust bez operacji? Bezinwazyjne ujędrnianie i podnoszenie biustu jest możliwe! Sprawdź, jakie zabiegi możemy Ci zaproponować!

Umów się na wizytę już dziś!

Skuteczne podnoszenie biustu bez operacji

Podniesienie biustu jest możliwe bez operacji! Warunkiem jest sięgnięcie po najnowsze, zaawansowane technologicznie urządzenia. Zabiegi z serii THERMO LIFT Fale Radiowe oddziałują na skórę w sposób kompleksowy, docierając do głębokich warstw skóry i stymulując do intensywnej odnowy włókna kolagenowe i elastynę. To zabiegi wyróżniające się ponadprzeciętną skutecznością, całkowicie bezpieczne dla Twojej skóry i piersi oraz bezinwazyjne.

Zabieg laserowej epilacji dekoltu

Laserowe podnoszenie biustu

Fotoodmładzanie i fotoodmładzanie dynamiczne SSR to wielozadaniowe kuracje polegające na naświetlaniu pulsacyjnym światłem laserowym obszaru objętego zabiegiem. Skóra biustu poddana serii zabiegów fotoodmładzających staje się wyraźnie gładsza i bardziej napięta, uelastyczniona i sprężysta, dzięki czemu biust jest skutecznie podniesiony i stabilnie podtrzymywany. Podnoszenie biustu laserem jest w 100% bezpieczne, a zabiegi są bezinwazyjne nie naruszają ciągłości skóry i nie wymagają rekonwalescencji.

Zabieg laserowej epilacji dekoltu

Zabiegi ujędrniające i podnoszące biust w White Łąka

W naszych gabinetach pracują doświadczone i wysoko wykwalifikowane kosmetolożki, które do swojej wyłącznej dyspozycji maja urządzenia najnowszej generacji. Każdy zabieg poprzedza szczegółowy wywiad i konsultacje, dzięki którym możemy zaproponować Ci zabiegi (pojedyncze lub w serii), idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz rodzaju i kondycji Twojej skóry. Gwarantujemy komfortową atmosferę i obsługę realizowaną w oparciu o najwyższe standardy.

Cennik

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Fotoodmładzanie SSR Szyja, Dekolt +przygotowanie +maska 60min 319 zł
Fotoodmładzanie SSR Twarz, Szyja, Dekolt +przygotowanie +maska 120 min 539 zł
Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Umów się na wizytę
Fotoodmładzanie SSR Szyja, Dekolt +przygotowanie +maska
60min
319 zł
Fotoodmładzanie SSR Twarz, Szyja, Dekolt +przygotowanie +maska
120 min
539 zł

Sprawdź nasze pozostałe zabiegi!

Kategorie
Nieinwazyjny lifting twarzy

Laserowy lifting twarzy to zabieg pomagający przywrócić skórze napięcie oraz pobudzić fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenu

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na konsultację!