Usuwanie owłosienia z twarzy – laserowa epilacja wąsika

Laserowa epilacja wąsika to zabieg, który przeprowadzamy z wykorzystaniem najnowocześniejszego urządzenia laserowego z technologią SHR. Seria zabiegów pozwala bezpiecznie i skutecznie usunąć włoski z nad górnej wargi – pozostawiając Twoją skórę w doskonałej kondycji. Do epilacji laserowej wąsika używamy specjalnej, dedykowanej do tego zabiegu głowicy. Parametry urządzenia dobieramy do grubości i koloru Twoich włosków oraz koloru skóry – wszystko po to, by mieć pewność, że podczas kolejnych epilacji zniszczymy do 100% macierzy niechcianych włosków, które po prostu… przestaną odrastać!

Zapisz się na zabieg już dziś!

Laserowe usuwanie wąsika

Wąsik nad górną wargą sprawia, że czujesz się niekomfortowo? Usuń go raz na zawsze! Laserowa epilacja wąsika to najlepszy sposób na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia z twarzy!

Wskazania do epilacji laserowej rąk:

chęć usunięcia wąsika
nadmierne owłosienie twarzy u kobiet, będące efektem zaburzeń hormonalnych lub hirsutyzmu
nieskuteczność lub uciążliwość innych metod depilacji
nieprzyjemne skutki uboczne wcześniej stosowanych innych metod depilacji
niska odporność na ból

Przeciwwskazania do epilacji laserowej rąk:

ciąża i karmienie piersią
nowotwory skóry i podejrzane zmiany barwnikowe
aktywne i przebyte choroby nowotworowe
choroby tkanki łącznej, epilepsja, cukrzyca
choroby układu krążenia, niewydolność mięśnia sercowego, rozrusznik serca
przyjmowanie niektórych leków (fotouczulających, hormonalnych, rozrzedzających krew)
aktywne stany zapalne skóry (w miejscu wykonywania zabiegu)
nadwrażliwość na światło
nadwrażliwość na światło

Trwałe efekty epilacji wąsika

Efekty epilacji wąsika postępują sukcesywnie. Pierwsze rezultaty zauważysz już w ciągu 10 – 14 dni po pierwszym zabiegu z serii. Zniszczone wówczas włoski zaczną wypadać, inne będą słabsze i jaśniejsze, a tempo ich wzrostu zdecydowanie zwolni. Epilacja laserowa wąsika przeprowadzana w naszych gabinetach wyróżnia się znikomą bolesnością. Jest również maksymalnie skuteczna i trwała. To najnowocześniejsza alternatywa dla wszystkich stosownych do tej pory metod depilacji i epilacji! Pożegnaj się z pęsetą, bolesnymi zabiegami z użyciem wosku czy obciążającą skórę depilacją chemiczną i ciesz się gładką skórą twarzy bez zbędnego owłosienia!

 

Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu
Efekty zabiegu

Sprawdź nasze pozostałe zabiegi!

Kategorie
Epilacja laserowa brody

Broda bez niechcianych włosków? Epilacja laserowa to zabieg, który pozwala na skuteczne i bezpieczne usunięcie owłosienia z twarzy, raz na zawsze.

Kategorie
Epilacja laserowa brwi

Chcesz trwale wyregulować brwi, pozbyć się niechcianych włosków wyrastających pod linią brwi lub między nimi, na nasadzie nosa? Epilacja laserowa brwi to zabieg dla Ciebie!

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Umów się na konsultację!