Profesjonalne usuwanie wągrów na brodzie

Wągry to zaskórniki, czyli nieestetyczne, jasne i ciemne kropki, które mogą powstawać na skórze całej twarzy lub koncentrować się na brodzie. Nieusuwane i nieleczone mogą się powiększać i stawać bardziej widoczne, a w dalszej perspektywie powodować stany zapalne i blizny. Jak usunąć wągry z brody? Zabiegi oczyszczania brody z wągrów każdorazowo dobieramy do indywidualnych cech skóry, jej typu, kondycji oraz stopnia zanieczyszczenia. Możesz skorzystać m.in. z laserowego usuwania wągrów z brody, nowoczesnej metody oczyszczania wodorowego oraz szerokiego wachlarza rozmaitych peelingów chemicznych i peelingów medycznych.

Umów się na wizytę

Jak usunąć wągry z brody?

Jak pozbyć się wągrów na brodzie? Wybierając jeden z dostępnych w naszej ofercie zabiegów oczyszczających skórę, które możesz bezpiecznie zastosować na skórze twarzy!

Usuwanie wągrów z brody – efekty zabiegów

Rezultaty usuwania wągrów z brody są widoczne natychmiast. Skóra zostaje dogłębnie oczyszczona i odświeżona. Przebarwienia zostają zredukowane, a koloryt skóry wyrównany. Cera odzyskuje zdrowy wygląd, jest intensywnie nawilżona i odżywiona oraz odpowiednio napięta i elastyczna. Oczyszczanie twarzy z wągrów w gabinecie kosmetologicznym to najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób na pozbycie się zaskórników!

Wskazania do usuwania wągrów z brody:

skóra brody z zaskórnikami / wągrami
skóra normalna, mieszana i tłusta z tendencją do tworzenia się zaskórników
skóra trądzikowa
trądzik pospolity / trądzik różowaty
skóra wymagająca dogłębnego oczyszczenia
skóra zmęczona, pozbawiona blasku, szara

Przeciwwskazania do usuwania wągrów z brody:

ciąża i karmienie piersią
choroby nowotworowe i chemioterapia
cukrzyca, epilepsja
aktywna infekcja
aktywna opryszczka
zranienia / przerwania ciągłości skóry w obszarze objętym zabiegiem
implanty, instrumenty medyczne i elektroniczne w ciele

Sprawdź nasze pozostałe zabiegi!

Kategorie
Oczyszczanie wodorowe zaskórników

Wodorowe oczyszczanie zaskórników to nowoczesna metoda dogłębnego oczyszczania skóry, neutralizująca szkodliwe wolne rodniki i pozostawiająca skórę w doskonałej kondycji, wyraźnie odświeżoną, nawilżoną i odżywioną.

Kategorie
Usuwanie wągrów z nosa

Szybkie i skuteczne usuwanie wągrów z nosa? Oferujemy profesjonalne zabiegi oczyszczające, które rozprawiają się z nieestetycznymi zaskórnikami natychmiast.

Kategorie
Oczyszczenie twarzy z wągrów

Bezpieczne i skuteczne oczyszczanie twarzy z wągrów? To możliwe! Zabiegi oczyszczania twarzy z wągrów pozwalają na usunięcie zaskórników i przywrócenie skórze świeżego wyglądu.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą

Konsultacje z Kosmetologiem w naszym salonie odbywają się codziennie i bezpłatnie. Podczas konsultacji dowiesz się jaka terapia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza, aby osiągnąć założony cel oraz poznasz pełną ofertę.

Zapisz się na zabieg już dziś!